Wpis z mikrobloga

Współczuje wszystkim dzieciom prawaków. Jeśli jedyne co potraficie to wyśmiewać osobę, za to że rodzice ją atakują za ubiór to mi was ogromnie szkoda. Jeśli dziecko choć trochę czuje się lepiej ubierając to to co chce a wy tylko potraficie wyśmiać i zdołować psychicznie to kompletnie nie nadajecie się do wychowywania dzieci.

#bekazprawakow #neuropa
J.....D - Współczuje wszystkim dzieciom prawaków. Jeśli jedyne co potraficie to wyśmi...

źródło: comment_1609055325CaBJgaAbnYCrtQCGn4aNhJ.jpg

Pobierz
  • 160
  • Odpowiedz
@JAI2L9LAD:

A jeśli rodzice początkowo poprosili ją aby do stołu wigilijnego ubrała się trochę bardziej odświętnie/skromnie, a ona zaczęła im pyskować? Wygląda mi na przedstawicielke twitterowego ciamajdanu, która nie liczy się z tym co jej rodzice czują, jeśli chodzi o święta i tradycję.

Zresztą równie dobrze Juleczka mogła sobie to wszystko zmyślić dla atencji.
  • Odpowiedz
@Majku_: @tumulekl Niesamowite, jak się wykopki o obrożę zesrały... Czy kogokolwiek poza tą dziewczyną krzywdzi ten ubiór? Nie? No to skoro laska nikogo nie krzywdzi swoim zachowaniem, to może i nosić i rysunek dildo na koszulce i nikt nie powinien srać żarem o to.

Nigdy nie zrozumiem, jak można dawać #!$%@? o to, w co ktoś jest ubrany, dopóki te ciuchy są czyste i nie odsłaniają miejsc intymnych.
  • Odpowiedz
@JAI2L9LAD: Mnie zastanawia, pomijając dyskusje czy jest to ubiór odpowiedni czy nie, co jest w nim takiego szokującego, jakby właśnie teraz ktoś przekroczył jakieś tabu?
Przecież gimbometalówy tak sie ubierały od zarania dziejów, a to było w czasach gdy nie istniał nawet twitter.
  • Odpowiedz
Nigdy nie zrozumiem, jak można dawać #!$%@? o to, w co ktoś jest ubrany, dopóki te ciuchy są czyste i nie odsłaniają miejsc intymnych.


@Pantegram: IStnieje coś takiego jak normy obyczajowe.
  • Odpowiedz
IStnieje coś takiego jak normy obyczajowe.


@Androo: No i które normy obyczajowe zabraniają ubierania się na punkowo, tatuaży, czy kolorowych włosów? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zazwyczaj tylko wieśniaki mają ból pupy o takie rzeczy, tak jakby widzieli je pierwszy raz w życiu. W wielkich miastach ekstrawagancja jest zupełnie normalną rzeczą.
  • Odpowiedz
No i które normy obyczajowe zabraniają ubierania się na punkowo, tatuaży, czy kolorowych włosów?


@Pantegram: Przecież pisałeś o dildzie na koszulce. Chyba nie sądzisz, że taki człowiek będzie traktowany normalnie przez normalnego człowieka?

wieśniaki mają ból pupy


Jakiś kompleks? Skoro ma obroże jak pies, to nie rozumiem co złego jest nazywaniu rzeczy po imieniu ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
  • 0
@Pantegram zrozumiałeś w ogóle, co napisałem, czy przyłożyłes swój lewacki szablon i szukasz we mnie prawaka?
Zaznaczyłem jedynie, że to nie jest normalny strój. Nie sama obroża, ale całość. I tyle. Bez sugerowania, że ten strój jest zły. Po prostu nie jest normalny.
  • Odpowiedz
  • 0
@JAI2L9LAD Kurde, pamiętam jak byłem młody i rodzice mi gadali że się z metalami zadaje albo że jak talib wyglądam albo że czemu do kościoła nie chodzę to się z nimi kłucilem i dyskutowałem ale w życiu bym nie zaczął wszem ogłaszać naszych kłótni. Mądrzenie sie do selfi na Facebooku i jechanie na starych to nie jest poważne zachowanie.
  • Odpowiedz
@tumulekl: Słuszna teza, tylko niecelnie wymierzona. Czy jej ubiór jest rzeczą aż tak naganną i aż tak społecznie nieakceptowalną, że zaszkodzi jej w przyszłości?
  • Odpowiedz
@rzep: a podejście do nauki (samorozwój vs. hedonizm), pomaganie w domu (czyli pomaganie innym - indywidualizm vs. kolektywizm) nie jest elementem światopoglądu, podobnie jak i religia? W związku z tym ustalenie gdzie lezy granica słusznej ingerencji rodzica jest kwestia umowną, indywidualną.
  • Odpowiedz
@tumulekl:
Sorry, ale gdzie ty z tego JPG wyczytałeś, że ona wszystko może i jest Julka? To że ma własne zdanie to coś złego? Przypomnij sobie czy jak ty miałeś 15 lat, chciałeś by Ci się starzy #!$%@? li w to, włącznie ę ubierasz. W dodatku masz info o wychowaniu rodem z PRL, gdzie dzieci tłamszono, wychowywano na wstydliwe i niepewne siebie osobniki. Wiadomo, lepiej nie przesadzać w żadna ze stron,
  • Odpowiedz