Wpis z mikrobloga

Współczuje wszystkim dzieciom prawaków. Jeśli jedyne co potraficie to wyśmiewać osobę, za to że rodzice ją atakują za ubiór to mi was ogromnie szkoda. Jeśli dziecko choć trochę czuje się lepiej ubierając to to co chce a wy tylko potraficie wyśmiać i zdołować psychicznie to kompletnie nie nadajecie się do wychowywania dzieci.

#bekazprawakow #neuropa
J.....D - Współczuje wszystkim dzieciom prawaków. Jeśli jedyne co potraficie to wyśmi...

źródło: comment_1609055325CaBJgaAbnYCrtQCGn4aNhJ.jpg

Pobierz
  • 160
  • Odpowiedz
@tumulekl xDDD ale ty jesteś głupi, #!$%@? z tym że taka "obroża" jak to nazwałeś to wcześniej, chyba była dosyć modna i się ja normalnie ubierało. Ale tutaj widzę od razu przypisujesz swoje tezy pod ubiór jakiegoś dzieciaka xDD
  • Odpowiedz
@JAI2L9LAD: wykopki z biegiem czasu stają się coraz głupsze i zamieniają się w tych samych boomerów, których będąc młodszymi krytykowali. Jeden ustala poziom zdrowia psychicznego opierając swoje domysły tylko na tym, jak dziewczyna się ubiera. Drugiemu naszyjnik imitujący obrożę kojarzy się z jakimiś dewiantami i ostrym BDSM.

To jest wiek buntu, w którym młodzi ludzie chcą być w opozycji do wszystkiego co mainstreamowe (tworząc przy tym równoległy, ich własny mainstream, ale
  • Odpowiedz
@booty: Już na samym początku pokazałem związek. Rodzic, który nie potrafi wyperswadować swojemu dziecku tak prostej rzeczy jak stosowny ubiór, nie nauczy dziecka żadnej dyscypliny. A z jej braku bierze się postawa roszczeniowa.
  • Odpowiedz
@tumulekl:

dobra, zakładaj sobie taką obrożę, albo i nawet kaganiec, codziennie


Czy Ty właśnie porównałeś jakąś szajbuskę z Hollywoodu czy innego Vegas (nie chce mi się chędożyć z wstecznym wyszukiwaniem) do jakiejś randomowej typiary na Twitterze? XDDD

Rodzic, który nie potrafi wyperswadować swojemu dziecku tak prostej rzeczy jak stosowny ubiór, nie nauczy dziecka żadnej dyscypliny


A to już top Kek. Od dobrych 8/9 lat noszę (czyli od 16 roku życia) bojówki,
  • Odpowiedz