Wpis z mikrobloga

W gimnazjum kiedy my strzelaliśmy headshoty w Counter-Strike'u nasze rówieśniczki przyjmowały cumshoty na twarz, kiedy my wbijaliśmy levele w metinie koleżanki z klasy zdobywały kolejne poziomy wtajemniczenia seksualnego, kiedy my skakaliśmy w Deluxe Ski Jumping one skakały na bolcach, kiedy my próbowaliśmy naprawić Oko Innosa to ktoś penetrował im czekoladowe oko, kiedy my próbowaliśmy zniszczyć magiczną barierę one miały niszczone błony dziewicze.

Tak to wtedy wyglądało, a ja nie miałem o niczym pojęcia.
#przegryw
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@akhdir: też mi to r-------o łeb gdy podsłuchałem w 2 klasie gim jak dwa największe pasztety z klasy gadały o tym jakich gumek używają ze swoimi sebixami xD wtedy zacząłem wyczuwać że coś ze mną nie tak i odstaję od normy. Chociaż nauczycielka od wdż powtarzała że to zupełnie normalne stracić dziewictwo średnio w wieku 18 lat albo później. Mówiła to mając 30 lat i posiadając 15 letnią córkę xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@WwaDdl022: nigdy nie grałem w gry a mimo to tu siedzę (,)
Z drugiej strony można grać a i tak być normalnym
Wszystko zależy od ryja
  • Odpowiedz
Ja w gimnazjum grałem w dynamiczną grę rpg Margonem i siedziałem w książkach, w liceum jeszcze więcej siedzenia w książkach, a wszystko to działo się obok mnie, w sumie na studiach dalej zamulam w książkach, ale już nie gram. Ehh xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@ROXTES: to nie bzdura, tak jest

@WWAldas: tak ci się wydaje xd ja byłem normikiem i w tym wieku na luzie się dziewczyny ruchały. Nie wszystkie, ale sporo. Sam miałem dziewczynę, a nikt o tym nie wiedział, a seksy były (14 lat)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Kiedy ja chodziłem do gimbazy na początku 2000 roku, to prawda, że grało się w CS 1.6, ale gimbusiary raczej były za młode na ruchanie. Nie wiem jak to teraz wygląda, ale wtedy to większość były cnotkami-niewydymkami


@WWAldas: ja też chodziłem do gimnazjum na początku lat 2000 i od mojej ówczesnej różowej ze starszego rocznika wiedziałem które laski w całej szkole prowadzą już aktywne życie łóżkowe i sporo ich było.
  • Odpowiedz
@WwaDdl022: Niezłe wypociny kolezko. Czasy kiedy nie było insta, legginsów, rozwiązłości seksualnej i powszechny ostracyzm na całowanie się w miejscu publicznym ty myślisz ze twoje rówieśniczki skakały po jakichkolwiek bolcach. Co najwyżej oglądały mtv i czekały na teledysk justina timberlake bo nawet jie było internetu tak powszechnego żeby usprawiedliwić robienie sobie fot w bieliźnie z wypięta d--a i wrzucanie tego w neta. Wtedy na wf dziewczyny nawet przed soba wstydziły
  • Odpowiedz
@WwaDdl022:

Po jaką cholere tym żyjecie? Znam takich którzy mając 15 lat rozwalali gruby hajs rodziców gdzieś na bahamach i nie płacze teraz że przegrałem życie bo ja do dziś tak nie mam. Miałem w gimnazjum koleżanki które dorabiały w galeriach na prostytucji. Ale były też takie które do końca liceum siedziały w anime i ratowały bezdomne koty a męskie członki to widziały tylko w filmach p---o. Te pierwsze zwykle
  • Odpowiedz
W gimnazjum kiedy my strzelaliśmy headshoty w Counter-Strike'u nasze rówieśniczki przyjmowały cumshoty na twarz, kiedy my wbijaliśmy levele w metinie koleżanki z klasy zdobywały kolejne poziomy wtajemniczenia seksualnego, kiedy my skakaliśmy w Deluxe Ski Jumping one skakały na bolcach, kiedy my próbowaliśmy naprawić Oko Innosa to ktoś penetrował im czekoladowe oko, kiedy my próbowaliśmy zniszczyć magiczną barierę one miały niszczone błony dziewicze.


@WwaDdl022: Stary gdzie Ty się wychowywałeś?
W poprawczaku
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@WwaDdl022: Najlepsze sztuki (odpowiednia kombinacja wygląd+rozum) były zajmowane w wieku 16-17 lat. Kto nie przespał tego okresu, ten ma dzisiaj udane życie uczuciowe.


@PiccoloGrande: zajmowane? XD co ty p--------z, chyba na jakiejś wsi w wypizdowie dolnym. Ludzie, którzy się połączyli w pary w tym wieku, maja dzisiaj najsmutniejsze życie.
  • Odpowiedz
@WwaDdl022: Typie, wystarczy 30 sek w google, żeby wiedzieć, że średni wiek inicjacji seksualnej wynosi około 18 lat, a Ty tu snujesz jakieś fantazje seksualne o skakaniu po bolcach i cumshotach na twarz w gimnazjum xd
  • Odpowiedz
@Cyprok: Korzystałam z tego źródła: https://www.focusnauka.pl/artykul/ale-ja-dopiero-pierwszy-raz

Wiek 17-18 lat to nie jest wiek gimnazjalny, a inicjacja seksualna poniżej 16 roku życia to bardziej wyjątek, niż reguła. Poza tym OP sugeruje, że w gimnazjach większość j----a się jak króliki, co już w ogóle zahacza o absurd.

Wyniki ankiet można zarówna zawyżać jak i zaniżać, chociaż badania z dobrą metodologią i tak biorą to pod uwagę. Zresztą i tak badania ankietowe >
  • Odpowiedz
Ale bym wrócił do tych czasów, na szczęście należałem do szkolnej elity. Myślę, że oprócz tego że nie jestem brzydki to duży plus do ruchania koleżanek w liceum dawało mi posiadanie auta już w 1 klasie.
  • Odpowiedz