Wpis z mikrobloga

W gimnazjum kiedy my strzelaliśmy headshoty w Counter-Strike'u nasze rówieśniczki przyjmowały cumshoty na twarz, kiedy my wbijaliśmy levele w metinie koleżanki z klasy zdobywały kolejne poziomy wtajemniczenia seksualnego, kiedy my skakaliśmy w Deluxe Ski Jumping one skakały na bolcach, kiedy my próbowaliśmy naprawić Oko Innosa to ktoś penetrował im czekoladowe oko, kiedy my próbowaliśmy zniszczyć magiczną barierę one miały niszczone błony dziewicze.

Tak to wtedy wyglądało, a ja nie miałem o niczym pojęcia.
#przegryw
  • 40
@WwaDdl022: Kiedy ja chodziłem do gimbazy na początku 2000 roku, to prawda, że grało się w CS 1.6, ale gimbusiary raczej były za młode na ruchanie. Nie wiem jak to teraz wygląda, ale wtedy to większość były cnotkami-niewydymkami. Myślę, że początek szkoły średniej to taki przełom. Najlepsze to takie >25YO, już jest przećwiczona, wie o co chodzi i nie leży jak kłoda.
W gimnazjum kiedy my strzelaliśmy headshoty w Counter-Strike'u nasze rówieśniczki przyjmowały cumshoty na twarz


@WwaDdl022: No i dla mnie w gimnazjum to była abstrakcja a był taki moment że zdjęcie jednej z dziewczyn z cyckami na wierzchu (po imprezie) latało po szkole i ktoś mi pokazał i dla mnie to była abstrakcja o co chodzi, czemu ona jest naga, a mijałem ją często na korytarzu i ktoś mi później wyjaśnił że