Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@InspektorDupa: Fani Bilzeriana nie wiedzą,że to prostytutki, a w niektórych wypadkach modelki, które mają jasny kontrakt odnośnie tego, jak wyglądają te zdjęcia i po sesji idą do domu.

Oni myślą, że to jest taki typ, który zgarnął gruby hajs, ogarnął sobie życie i wtedy zaczął się przyjaźnić z supermodelkami, które z własnej woli wyskakują mu do łóżka, bo są nim zachwycone, a przy okazji robią sobie z nim zdjęcia jak to
@0caffe: Ale on nie jest żadnym aktorem czy piosenkarzem aby za to co robi mieć fanów... mógłby równie dobrze nic nie wrzucać a żyłby podobnie, ale wiadomo insta to dobra reklama
@Velociraptor_w_kubku: nie no, nie każdy. Znam ludzi co po prostu z ciekawości obserwowali jego "karierę" i zwyczajnje lubili popatrzeć na jego pozy w necie. Myślę że jest to większość, ale problemem są ludzie mało bystrzy, także dzieci, którzy wierzą że to wszystko jest rzeczywistość w skali 1:1 tak jak op. Czy inne dziewczynki oglądające instagramy z idealnymi Veronikami Bielik xd
@login_musi__miec_od_4_do_35_znakow: ryzykowne twierdzenie, że rucha po 10 na raz... nawet 5 ( ͡° ͜ʖ ͡°) Równie dobrze to może wyglądać tak, że cyka fotkę na insta, wszystkie wychodzą, zostaje jedna i mu robi ustami w 30 sekund xd

To co na insta to jest fiksja panie, a raczej dla własnego zdrowia psychicznego lepiej to z góry traktować jak fikcję.
@niezwornowazony: to najzwyczajniejsza reakcja psychiki, jeśli traktujesz seks jako biznes na instagram i z taką częstotliwością bzykasz się z prostytutkami, to masz bardzo małą szansę na pozostanie przy zdrowiu emocjonalnym i co za tym idzie przy zdrowej potencji. Chyba że jesteś w jakiś sposób upośledzony emocjonalnie, ale jeśli tak to czego tu zazdrościć?
@InspektorDupa: no zdrowe to to na pewno nie jest, ale równie dobrze może być tak, że on to sobie cyka z nimi fotki, a obrabia jedną. Ja w to co widzę na instagramie nie wierzę, nawet w banały. Bo instagram to świątynia obłudy i stwarzania pozorów, jak coś nie jest udawane, to najpewniej jest chociaż wypaczone
Całe jego życie do dzisiaj to fake. Jego firma zbankrutowała po finansowych wałkach.. No ale jak się stół do pingla kupuje za 10k$ itp to tak jest. Myślę że gościu ma dzisiaj mega dolinę bo akurat ostatnio dość głośno było w necie o nim..