Wpis z mikrobloga

Motomirki proszę o radę, dostałem pod choinkę od Mikołaja odzież termoaktywna pic rel.
Mój różowy kiedyś jak widział że ubieram jej getry idąc na motocykl, stwierdził że mi się to przyda.
Tylko że to było jak jeszcze miałem zwykłe spodnie, a jeździłem w listopadzie, teraz mam kurtkę i spodnie shimy na 4 pory roku, które mają tyle tych podpinek,
I teraz nie wiem czy taka odzież mi się przyda? Tym bardziej że w większości czasu będę jeździł jednak w cieplejsze dni. Co myślicie? Wymienić na coś innego czy sobie zostawić?

#motocykle
źródło: comment_1608827304AbvLCx6ZfiI60GUFDC55NX.jpg
  • 26
I teraz nie wiem czy taka odzież mi się przyda? Tym bardziej że w większości czasu będę jeździł jednak w cieplejsze dni. Co myślicie? Wymienić na coś innego czy sobie zostawić?


@Szawagier: ale wiesz że tego nikt nie sprawdza i w bieliźnie termoaktywnej "na motor" można iść w góry albo kurde gdziekolwiek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@LordDarthVader: @PancakeV: niestety ale porządną termoaktywna tyle kosztuje. Najtaniej jakieś się sieciowkii typu uniqolo ale to i tak te lepsiejsze wychodzą ponad 150 zł za jedną część. Dobra termoaktywna tkanina najczęściej jest opatentowana i stąd te ceny natomiast ta tania to termoaktywna jest tylko z nazwy a w rzeczywistości to zwykle sztuczne poliestrowe dzianiny