Wpis z mikrobloga

Typ jest trollem, ciągle wrzucającym nie swoje zdjęcia, chwalący się nieistniejącymi dziewczynami, samochodami, wakacjami.

W komentarzach inne jego wpisy

Dodaję te tagi bo pod nimi dał ten wpis, a myślę że wszystkim przyda się sprostowanie. Wg mnie jest sens go zgłaszać za trolling.

#niebieskiepaski #rozowepaski #pokazniebieskiegopaska #homoseksualizm #itsokaytobegay #swieta #rodzice #rodzina #lgbt #pokazmorde
H.....a - Typ jest trollem, ciągle wrzucającym nie swoje zdjęcia, chwalący się nieist...

źródło: comment_1608818071rwf6r5xtdmIkKnmOKpSPcz.jpg

Pobierz
  • 94
  • Odpowiedz
@Die_Wacht_am_Tiber Przez trolli i #!$%@? do każdej możliwej treści na tym portalu polityki/pigulkowych teorii/stulejarskiego #!$%@? pomału przestaje się chcieć tu w ogóle wchodzić. Wystarczy że w znalezisku jest keyword np kobieta i w komentarzach jest tona gówna bardzo dobrze ze takie coś się zgłasza. Jakąś kreatywna zarzutke można docenić ale to jest nudny ściek
  • Odpowiedz
@Miqood: tak tak, wiemy wszyscy, jestem w #!$%@? gruba, damski snorlax. Jakieś jeszcze pytania?


@Hannahalla: Hałabała jep spierdoxów z łykopleel na 100%. I nie jestem twoim beta cuckiem bo zdarza mi się pocisnąć pod Twoimi wpisami.
Wesołych i spokojnych świąt Bożego Narodzenia. Życzy Matuszka Rassija xD

P.S. Jak masz trochę wolnego granulatu to ślij, bo już rzygam tymi śledziami. PiS
  • Odpowiedz