Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@galaretkaa33: @pacjent_0: @Matrix019: może zamiast narzekać coś byście zmienili? Możecie:
1. Wysłać rodzinie wiadomości, że w czasie świąt nie poruszacie drażliwych tematów jak polityka, czy pieniądze po babci.
2. Ruszyć dupę i pomóc rodzicom ze sprzątaniem i gotowaniem a nie liczyć, że matka po 24 godzinnym #!$%@? przy garach będzie tryskać dobrym humorem
3. Umówić się, że prezentów sobie nie dajecie. Wymarzonym prezentem przeciętnego polaka są pieniądze, więc po
a.....e - @galaretkaa33: @pacjent_0: @Matrix019: może zamiast narzekać coś byście zmi...

źródło: comment_1608736198PYdErmd3KnRUCjHCDAHWIB.jpg

Pobierz
@apee tak się składa, że ja na święta do domu nie jadę, a jak jeździłam, to sama robiłam uszka, barszcz czy ciasta. U mnie w domu nie pije się wódki.


Najlepiej siedzieć przed kompem i narzekać, że jest źle.

Najlepiej siedzieć przed komputerem i oceniać. A można na przykład:
1. Przeczytać definicję memu.
2. Nie brać wszystkiego do siebie.
@galaretkaa33 dlatego większość świąt za mojego świadomego życia spędzaliśmy na wyjeździe (ja z niebieskim, siostra ze szwagrem, brat i mama w różnych konfiguracjach, zależnie jak kto mógł). Bo jak nie musisz sprzątać, gotować i spędzać czasu z ciotkami, które masz w dupie, to okazuje się, że może być fajnie, miło u można wypocząć.
Polecam, Żanet Kaleta
via Wykop Mobilny (Android)
  • 22
@apee: Ależ cudowne rady, cóż za wzór.
Obowiązki to zawsze były tak cudownie podzielone, że z matką robiliśmy a reszta krzątała się po kątach i co chwila było słychać jej nerwy, po co te święta, po co ci goście. Kolędy? Ależ proszę, brat grał na fortepianie ja coś na skrzypcach a reszta i tak #!$%@?ła i wolała #!$%@? karaoke. Pełno sprzątania, skakania itp. Alkoholu nigdy u nas się nie pijało na