Wpis z mikrobloga

nie kupuj zebry tylko dymo

a drukuje tak samo dobrze


@pieczywomaca: podwójne wielkie XDDD

@UFC_Jest_W_Dupie: używki warto, zebry maja strony statusowe na ktorych widac przebieg itd. Ale musisz o to poprosic sprzedawce. Dobra używke to i za 500 zl wyrwiesz. Dla mnie 1100 za wersje D to drogo, moze za wersje T tyle bym dał..
@UFC_Jest_W_Dupie: kompletnie nie, termotransfer jest przydatny jesli etykieta ma wytrzymać długi czas np nasloneczniona. Zwykłe po jakimś czasie blakną. Do inposta D będzie spoko.

Tak jak pisał @Wychwalany, ktory swego czasu bardzo duzo mi pomogl w kwestii wyboru drukarki jak bylem kompletnie zielony, można prosić o wydruk testowy jaki przebieg itp.

Ja kupiłem 2 używki i jestem zadowolony, choc to tez troche zalezy jak trafisz. Za dobra sztuke z faktura
@UFC_Jest_W_Dupie: niby nie powinien, ale jak on to skupuje też używane to pewnie sam nie wie.

Dla siebie szukalem uzywanej bo nie wiedzialem na ile mi sie to rozwiazanie sprawdzi, czy faktycznie bedzie przydatne itp. A druga kupilem bo sie w okolicy trafila za 100zl, przebieg jak nowa, grzech było nie wziąć. Używam jednej i drugiej i nic sie z nimi nie dzieje
@MercedesBenizPolska: a te etykiety się rwą łatwo?
bo teraz to wygląda tak, że drukuje powiedzmy 100 etykiet, wycinam i po kolei jadę z każdą, tu się zastanawiam czy wszystko od razu się drukuje czy można np. jedną wyrywasz i drukuje następna i jak wyrwiesz to następna wychodzi, żeby mieć więcej porządku i miejsca na biurku
z tych etykiet jakiś odpad zostaje?