Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 298
K---a mać . Pierwszy raz dałem się przejechać autem kumplowi trochę wbrew mojej woli debil nie posłuchał mnie i dachował ze mną w środku k---a to jest jakiś żart powiedzcie że się zaraz obudzę
Gościu może tak naprawdę mi nie zapłacić i jedyne co mogę zrobić to go połamać i tego się boję. Wycenilem go tak 8k auto tyle ile dałem + 1k za narażenie.mojego zdrowia i bycie debilem.

Powiedzcie że to sen i zaraz się obudzę ja w to nie wierzę że się stało
  • 147
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@andrzejlog I rozumiem twój ból. Sam nie mogłem odżałować E30 20 lat temu ja była niby już gruzem, ale to było 2.5 w benzynie przytargana z Egiptu i miała wszystko co mogło mieć to auto w tamtych czasach.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@szuineg: raczej nie z tym przebiegiem i wnętrze też dostało swoje ale.tylko na jednym miejscu 99% swojego życia tylko kierowca siedział w tym aucie
  • Odpowiedz
  • 0
@andrzejlog chwila. Czyli auto warte było ok 10k? To i tak zaraz na złom by jechalo, trochę Cię kolega wyręczył - czym tu się przejmować. Kupisz se następne, lepsze. Trzymaj się Miras!
  • Odpowiedz
bo to chodzi o to, że auto to coś osobistego, dziewczynę też byś koledze pożyczył ( ͡° ͜ʖ ͡°)?


@Moj_Panie: Chyba dla biedoty. Auto to zwykłe narzędzie jak wiele innych. Rzecz, przedmiot. To nie jest bielizna, szczoteczka czy nawet dziewczyna (pożyczanie przedmiotu vs pożyczanie osoby fuck logic). Pożyczałem wielokrotnie komuś auto, mój przyjaciel jeździł moim autem przez rok, wielokrotnie dawałem swoje auto nawet obcym i tyle.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jin: prosta droga oblodzona i nie nauczony do auta i było już za późno dachowanie tylko dlatego że był k------i spad na pole i dlatego go raz obróciło nie z---------ł jechał powoli
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@holan: opisałem już wyżej że auto praktycznie 100% autostrady silnik igła znałem historię od pierwszego właściciela a sam bylem 3 full.opcja 3.0d białe skórki czujniki cofania tempomat itp itd to było auto idealnie skrojone pod.moje potrzeby jeżdżenia długich tras a cena rynkowa za dużo tu nie mówi o.auxie E46 jeśli nie są coupe lecą na łeb na szyję i raczej to nie ma.za dużo wspólnego z stanem auta
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: masz rację ale trochę sytuacja wygląda gdy auto jest zwykłym nudnym szarym daily które traktujesz do jazdy z a do b a inaczej gdy dbasz o to auto bo jest idealnie skrojone pod twoje potrzeby i ogarniasz wszystko w nim itd i dbasz jak o córkę bo chcesz by spędził z tobą jeszcze z 2-3 lata bo ciężko znaleźć coś równie wygodnego/mocnego/z takim wyposażeniem i spalaniem 7 litrów na
  • Odpowiedz
Klasyczny wykop. Jak są ankiety kronikę zarabia to 50% ponad 10k na rękę a potem posty ze ma ból d--y że ktoś mu r------ł auto za 8k xD i jeszcze chce od ziomka 1000 za c--j wie co xD ten portal to jest mega szambo, kocham tu byc
  • Odpowiedz