Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 298
#!$%@? mać . Pierwszy raz dałem się przejechać autem kumplowi trochę wbrew mojej woli debil nie posłuchał mnie i dachował ze mną w środku #!$%@? to jest jakiś żart powiedzcie że się zaraz obudzę
Gościu może tak naprawdę mi nie zapłacić i jedyne co mogę zrobić to go połamać i tego się boję. Wycenilem go tak 8k auto tyle ile dałem + 1k za narażenie.mojego zdrowia i bycie debilem.

Powiedzcie że to sen i zaraz się obudzę ja w to nie wierzę że się stało
  • 147
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Misiek112: czaisz to że byłem w takim szoku że to #!$%@?ł że nawet zrobiłem może dlatego też że nie przyszło mi do głowy że będę musiał udowodnić to co się stało na wykopie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@szuineg: auto od pierwszego właściciela 3.0d w automacie na totalnej full opcji kremowych fotelach i najlepsze to było auto do robienia 1200 km w weekend jak jest potrzeba a nie do sklepu..znałem od pierwszego właściciela przebieg 360k 100% oryginalny sam w 2 lata zrobiłem 60k auto zawsze serwisowane na czas i bez oszczędzania także oszczędź sobie to nie był gruz tylko bardzo dobre auto na jeszcze rok z dwa bezproblemowej jazdy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@szuineg: ja wiem ale to nadal do mnie nie dotarło no #!$%@? człowiek dba jak o swoje już #!$%@? pół zawieszenia kupione zeby zrobić mną glanc na jutro #!$%@? wczoraj poletka robiona 4h czyscilem na błysk zawsze dobry olej dobre płynu a ile.godzin spędzonych w kanale a ten #!$%@? weźmie i #!$%@? dobre autko no #!$%@? mać ! Jak tu się nie #!$%@?
@andrzejlog jeżeli pochodzenie auta to na prawdę to co piszesz to ktoś Ci zrobił prezent z taką ceną bo to był dobry kandydat do przechowania i sprzedaży youngtimera za jakieś 5-10 lat