Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 298
K---a mać . Pierwszy raz dałem się przejechać autem kumplowi trochę wbrew mojej woli debil nie posłuchał mnie i dachował ze mną w środku k---a to jest jakiś żart powiedzcie że się zaraz obudzę
Gościu może tak naprawdę mi nie zapłacić i jedyne co mogę zrobić to go połamać i tego się boję. Wycenilem go tak 8k auto tyle ile dałem + 1k za narażenie.mojego zdrowia i bycie debilem.

Powiedzcie że to sen i zaraz się obudzę ja w to nie wierzę że się stało
  • 147
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@andrzejlog To pewnie i tak bait, ale nawet w baicie przedstawiłeś się jako totalny patus. Zacząłeś bić kolegę, bo rozwalił Ci samochód. Popracuj nad sobą( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@KrakersRitz bo brzydki masz avatar i twój nick mi się nie podoba....( ͡º ͜ʖ͡º) nieno, op pisał do paranoida, z perspektywy 3 osoby żeby mu zoobrazowac czemu złamie kolezke jak mu nie da hajsu, nie pisał sam do siebie, czemi twierdzisz że się nie przelpgowal?
  • Odpowiedz
@Slavian4k bo to śmiesznie wygląda na pierwszy rzut oka, szczególnie jak jest pisane a nie mówione.
( ͡° ͜ʖ ͡°)
A nawet jeśli tak robi to i tak wygląda to mega głupio że paranoid nie mówi nic o żadnych umowach, potem op pisze ze ma zapłacić a potem sam do siebie odpowiada czy ma jakąś umowę XD
  • Odpowiedz
@andrzejlog: jesteś idiotą i masz za swoje, tak mają w życiu ludzie bez jakiejkolwiek asertywności oraz zadający się z byle odpadami genetycznymi xD Zadaj sobie pytanie, czy taka sytuacja miałaby miejsce, gdybyś spełnił choć jeden warunek (był asertywny, albo nie zadawał się patusami)
  • Odpowiedz
@andrzejlog weź stary jakies tabletki albo idź do specjalisty a nie piszesz urojone historie na forach internetowych. Serio, to jest creepy wchuj, zastanawiam się ile z tych komentarzy sam napisałeś. Fujj
  • Odpowiedz