Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 298
K---a mać . Pierwszy raz dałem się przejechać autem kumplowi trochę wbrew mojej woli debil nie posłuchał mnie i dachował ze mną w środku k---a to jest jakiś żart powiedzcie że się zaraz obudzę
Gościu może tak naprawdę mi nie zapłacić i jedyne co mogę zrobić to go połamać i tego się boję. Wycenilem go tak 8k auto tyle ile dałem + 1k za narażenie.mojego zdrowia i bycie debilem.

Powiedzcie że to sen i zaraz się obudzę ja w to nie wierzę że się stało
  • 147
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@andrzejlog: jak ja znam Twój ból, to chyba wie ten, komu zniszczyli pojazd i nie można nic z tym zrobić.
Mnie mechanik w czasie jazdy próbnej r------ł silnik w motocyklu (urwany zawór, brak smarowania wałka), w który włożyłem 3500zł, a po uszkodzeniu wyszło, że trzeba jeszcze 2500 dorzucić, żeby w ogóle jeździło.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Bicie ludzi za rozwalenie gruza za 8k xD

Może typ uratował Ci życie, weź teraz kup normalne auto


@MercedesBenizPolska: tak najlepiej zakaż odsprzedaży używanych auta i kieruj od razu na złomowisko ().
A jak sprawca nie będzie chciał oddać pieniędzy to rozumiem że nad stratą 8k PLN należy przejść do porządku dziennego.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Kutacz_2000: stary nie każdy ma 15k miesięcznie. Mam 22 lata dopiero zaczynam moja przygodę ale no kurde nie sram tysiącami jak ty auto.mi pasowało w c--j i spełniało wszystkie wymagania jakie miałem od auta
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Ramzi96M: ja wiem że niektórzy to za 8k kupują felgi do auta ale poniżanie innych bo auta starsze są mocno w dół jeśli chodzi o ceny to już przesada moim zdaniem zwłaszcza że dbałem o auto mega i spełniało swoją rolę to po co mi szare daily za 50k bo nowe i drugie tyle u mechanika zostawiać jak to do robiło zadbane auto za mniej
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@asunez: ziomek dokładnie tak było często tak mówię jakbym zadawał pytanie do byś zrobił.w mojej sytuacji no ale wiedzę że tylko ty umiałeś to rozczytać nigdy nie sądziłem że będę musiał udowodnić że to nie bait na wykopie moja realna historia no k---a
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KrakersRitz: ziom czego tu nie rozumiesz ? Co zrobisz jak się wyprze w sensie że nic nie będę mógł zrobić to jest chyba czytelne a masz umowę to było raczej retoryczne że przecież nic takiego nie mam i jak miałbym go zmusić do zapłaty
  • Odpowiedz
Polowe Twoich wypocin przeczytałem. Piszesz jak rasowy imbecyl ewentualnie 14latek. Nawet możliwe ze spełniasz jednoczesnie oba kryteria. Na dodatek pisales ze kasę ma Ci dopiero oddac a kilka linijek później ze kasę już masz i znowu po paru komentarzach ze masz nadzieje na odzyskanie pieniedzy.
Ogarnij się trollu.
  • Odpowiedz
nigdy, ale to k---a nigdy nie daje sie fury.


@kckacpi: auto jest do jeżdżenia. jak się boisz dać komuś innemu prowadzić, to znaczy że kupiłeś sobie zbyt drogie. Trasy 1500 kilometrów też jeździsz sam bo się boisz dać prowadzić znajomemu z którym podróżujesz?
  • Odpowiedz