Wpis z mikrobloga

Ponieważ z dyskusji pod wpisem o czerwonych paskach sprzed paru dni, można by wnioskować, że chęci, żeby jak najwięcej wynieść ze szkoły, i dobre wyniki w nauce to powód do wstydu (bo przegrywa się życie), to chciałem tylko powiedzieć, że niczego nie żałuję ( ͡° ͜ʖ ͡°) Powiem więcej: popołudniami normalnie się bawiłem, haratałem w gałę, spędzałem sporo czasu przed komputerem i telewizorem i nie mam wrażenia, że cokolwiek straciłem, a sporo z tego, co teraz wiem np. z historii, geografii czy biologii, wiem dzięki temu, że ktoś we rozbudzał ciekawość świata i nastawienie, że lepiej wiedzieć niż nie wiedzieć.

#szkola #podbaza #gimbaza #licbaza
Pobierz Clermont - Ponieważ z dyskusji pod wpisem o czerwonych paskach sprzed paru dni, można...
źródło: comment_1608370625s1joREfbqdFipj0pZsE732.jpg
  • 98
@kubaa010: no wow. Przecież wszystko zależy od szkoły i otoczenia. Jak masz klase debili to nauczyciel nie wyjedzie z równaniem kwantowym. Jak masz klase ambitnych ludzi to poprzeczka idzie do góry i ciężej utrzymać dobre oceny. Jak szkoła jest wysoko w rankingu to chce to utrzymać i trzyma poziom, jeśli szkoła jest słaba to ma wywalone w rankingi i daje oceny z dupy. U mnie nauczyciel dawał oceny przez rzucanie kostką...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Clermont: ogólnie dla inteligentnych ludzi nie ma problemu by mieć ten czerwony pasek. Nauczyciele widzą, kto jest inteligentny a kto nie. Chyba, że jesteś buntownikiem i nie robisz zadań domowych, ale wtedy to jest ten inteligentny ale leniwy xd którzy do niczego nie dochodzą i nie nadają się do żadnej pracy.

Nie mówię, że nie można dużo zarabiać ucząc się źle w szkole, bo wiele ludzi potrafi w biznes albo mają
@Clermont: ja tam pamietam, ze sie dosyc czesto #!$%@?, bo patusy z klasy mieli bul dupy, ze mialem dobre oceny, a siedzialem mniej w ksiazkach od nich kak byli zagrozeni
No ale inna sprawa, ze za dzieciaka bylem sztosem z gegry, same 6, wszystko wiedzialem, a teraz jak mi to do niczego niepotrzebne to nawet wszystkich panstw juz nie wymienie xD
@chwila: Jak się chodzi do liceum w #!$%@? Wielkim, to może nie jest problem. Natomiast jak się chodzi do jakiejś szkoły, która jest najlepsza w województwie to jest już problem. U mnie np. nauczyciele przedmiotów typu PP, PO i innego #!$%@? byli #!$%@? i żeby zdobyć dobrą ocenę to się musiałeś nagimnastykować. Poza tym akurat większość wymiataczy z olimpiad miało #!$%@? oceny. Paski miały przeciętniacy.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Clermont:
Ja żałuję. Nigdy nie miałem z żadnego przedmiotu niższej oceny niż 4. Świadectwa z paskiem nie miałem tylko raz. Przejmowałem się ocenami. Niepotrzebnie...
Gdybym mógł cofnąć czas, olałbym część przedmiotów. Skupiłbym się na tym, co mnie interesuje. Zaoszczędziłbym sobie masę stresów. Niestety nie da się przeżyć dzieciństwa drugi raz. ( _)
Co się zmieniło? Nic, tak samo miałem wywalone w naukę, tylko w średniej trafili się lepsi nauczyciele, mniej sfrustrowani życiowo i potrafiący bardziej wykrzesać potencjał w człowieka.


@Iskaryota: yup, w podstawówce jako ciekawe świata dziecko miałam średnią prawie 6 (obniżała mi ją... ocena z w-fu xD), w gimnazjum uczyłam się dla siebie, nie chciało mi się wchodzić w tyłek niesprawiedliwym nauczycielom przedmiotów za ktorymi nie przepadałam, więc skończyłam ze średnią powyżej
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sraniewbanienasniadanie: wiadomo, że jak się chodzi do jakiejś najlepszej w województwie, ale do takich szkół nie idą nieuki, bo by nawet się nie dostały. A chodzi by mieć czerwony pasek zawsze od podstawówki po liceum.
Gratuluje. Ale tym wpisem można wywnioskować, że trochę ból dupy że tyle czasu poświęcone na naukę i musisz się dowartościować. Miłego dnia.


@NickciN: Można też z twojego wpisu wywnioskować, że próbujesz umniejszyć jego jakiśtam sukces, bo tobie się to nie udało.
@Clermont: nie rozmawiaj z nimi, ktoś kto nie ma wiedzy ogólnej na temat świata tego nie zrozumie ;) wpis popieram - lepiej wiedzieć niż nie wiedzieć, ale wg Wykopu to lepiej oglądać patostreamy albo tiktoka (tak, wiem, że generalizuję, bo nie każdy jest taki, ale patrząc na plusowane wpisy w tym wątku to chyba jednak trochę prawda ( ͡° ͜ʖ ͡°) )