Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1311
Niech mi ktoś wyjaśni po co taki człowiek żyje? O złodzieja rzecz jasna pytam. Codziennie tędy przejeżdżam i często podziwiałem kozackie felgi tego auta, sam Ford też fajny. Aż tu nagle ktoś się połasił na cudzą własność. Co za śmieć. Mam nadzieję, że go dojadą.

#oswiadczenie #samochody #motoryzacja #boldupy #gorzkiezale #ford #pila #przestepczosc #policja
pogop - Niech mi ktoś wyjaśni po co taki człowiek żyje? O złodzieja rzecz jasna pytam...

źródło: comment_16083063602nZaIjREqvzKNYANCqjt8x.jpg

Pobierz
  • 100
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 161
rosnąca bieda w kraju spowodowana rządami miernot i wracają stare praktyki z lat 90-tych.


@Iskaryota: trochę masz racji, a trochę nie. Złodziejstwo bowiem nie wynika z biedy, lecz z postawy życiowej. Normalny człowiek jak jest biedny, to szuka pracy dodatkowej, a nie dodatkowych felg. Inna sprawa, że obecne czasy demoralizują a obecna władza pokazuje, że prawo to ścierka.
  • Odpowiedz
  • 5
@pogop dobrze że chociaż te cegły dali, to może dodatkowych uszkodzeń nie będzie a i łatwiej nowe koła wstawić. Widać że mimo że złodzieje to chociaż nie złośliwi.
  • Odpowiedz
@pogop: zawsze się zastanawiam jak #!$%@? trzeba być żeby odjebywać takie akcje. Ja nie mam to komuś ukradnę - po prostu taki najbardziej #!$%@? rodzaj zawiści. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@pogop stać go to sobie odkupi. Pewnie i tak samochód kupiony za kradzione ( ͡º ͜ʖ͡º)

Tak poważnie to powinni łapy ucinać przy samej dupie złodziejom #!$%@?. Również politykom. W Pisie to już by nie miał kto podpisywać złodziejskich ustaw xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@pogop: wraca stare frajerstwo lat 90. po rządach neobolszewików katolickich. Już widać na mieście efekty, bo od dwóch lat skala kradzieży samochodów jest kosmiczna
  • Odpowiedz