Wpis z mikrobloga

Znajoma pisze mi, że się wkurzyła i wypisała dziecko z religii, bo katechetka straszyła gówniaki, że jak nie będą chodzić codziennie do kościoła na roraty to popełnią ciężki grzech i nie pójdą do nieba xD gówniaki (lvl 8) zesrane płaczą, że one muszą iść na mszę, bo wylądują w piekle, rodzice #!$%@?, a katechetka nie widzi problemu w tym co dzieciom nagadała xD
Podobno odwalała już różne dziwne akcje, np. ciągle wymyśla jakieś projekty z dupy typu sadzenie fasoli w celu podziękowania Jezusowi za życie XD
Klasa dziecka tej znajomej ma w przyszłym roku Komunię, ciekawe czy klecha je dopuści, skoro jest wypisane z religii xD #bekazkatoli
  • 90
- wypisuj dziecko z katechezy

- chciej jej później odprawić komunię


@Ordo_Publius: Cała polska bigoteria w pigułce. Moi znajomi to samo, oburzenie na kościół, bo przedmiotowe traktowanie kobiet, tuszowanie pedofilii, nikt do kościoła nie uczęszcza, ale jak ślub to musi być w kościele, bo po co się z rodziną spierać, a i Kasi się marzy wyjście z kościoła w białej sukni i obsypanie ryżem, bo to taka piękna tradycja. To samo
@Idesiku_Nago: Nie wiem o co #!$%@? na katechetkę. Babka uczy dzieci nie tylko słodkiego pierdu-pierdu o aniołkach i małym jezusku ale też o karze za grzechy którą jest piekło, jest to bardzo ważna kwestia w religii katolickiej. Szatan, demony, opętania i egzorcyzmy, pokuta, czyściec, potępienie itd. nie powinny być pomijane w nauce, bo robi się z tego jakiś wybiórczy szajs ()
@Ordo_Publius: szczerze to nie wiedzę problemu. znam też wielu zagorzałych katolików którzy są #!$%@? na księży i to jaką kastą się stali. chcą sprawiedliwości dla ofiar pedofilii i srogich kar dla sprawców. ale wciąż komunia jest dla nich sakramentem, tak samo chrzest. to, że dzieje się jak się dzieje nie powoduje, że nagle stają się ateistami.
tutaj OP ewidentnie jest #!$%@? na głupią katechetkę a nie na religię. gdyby twoje dziecko
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@DyG121: o to to. Moja dodatkowo była sadystką i autentycznie czerpała radość że znęcania się psychicznego nad chłopcami. Ale to byly lata 90 (połowa) i na szczęście takiego zaślepienia w kierunku kościoła już nie ma.

Piekło wtedy przeszedłem (razem z moimi rodzicami) żeby dojść do komunii ale po tym wszystkim nigdy więcej niż w celach zwiedzania nie byłem w kościele (nie licząc pogrzebów i ślubów znajomych/rodziny).
@DunningKruger: U mnie nie było tak źle, ale jedna to autentycznie chyba miała jakąś schizofrenię, ona naprawdę wierzyła że Bóg się jej objawia i musi nas ocalić od piekła. Ja po komunii jeszcze tylko na bierzmowanie wpadłem (presja rodziny) i od tamtej pory mnie już w kościele nie było.
Znajoma pisze mi, że się wkurzyła i wypisała dziecko z religii, bo katechetka straszyła gówniaki, że jak nie będą chodzić codziennie do kościoła na roraty to popełnią ciężki grzech i nie pójdą do nieba xD


@Idesiku_Nago: masz debilnych znajomych, którzy nie rozumieją podstaw religii na którą wysyłają swoje dzieci i tyle. Przecież to oczywiste, że jak człowiek w religii chrześcijańskiej będzie grzeszył (nie będzie stsował się do zasad panujących w kościele,
@przemo123mo: Jaki gimboateizm gościu, ja nie wierzyłam w to wszystko nigdy, pamiętam jak miałam 7 albo 8 lat i byłam na mszy w kościele, bo oczywiście rodzice posyłali, no i pomyślałam sobie wtedy podczas kazania „ale to wszystko głupie, przecież to oczywiste, że Jezus nie zmartwychwstał, nie jemy jego ciała i nie pijemy krwi, a Bóg nie istnieje. Dziwne, że wszyscy przychodzą tu i udają, że w to wierzą, przecież to
Cała polska bigoteria w pigułce

@kezioezio: No nie, ta katechetka głosi rzeczy niezgodne z nauką KK. To jest uzasadniony powód dla katolików, aby wypisać swoje dziecko z religii.

@Jestembogaty: No ale sprawa się rozchodzi o to, że niechodzenie na roraty właśnie nie jest grzechem.
takie katechetki to powinny mieć zakaz zbliżania się do dzieci za przemoc psychiczną


@vvertoi: takich katechetek powinno być więcej, gdyż dobrze przedstawiają pustynnego demona Jehowę, który jest okrutny i bezwzględny. Po co w #!$%@? walić, że to ziomeczek co przymknie oko na grzech i wpuści grzesznika do Królestwa Niebieskiego?
Nie dla grzesznika to, nie dla śmiecia, dla bogobojnego.
z tym sie zgadzam ale dzieci tego tak nie interpretują


@vvertoi: Pełna tutaj odpowiedzialność rodziców, którzy wysyłają dzieci do słuchania nauk, które mogą być jedynie:
a) przeinaczone,
b) odpowiednie dla zdemoralizowanych psychopatów.
Tym bardziej, że opcja a) i tak prowadzi w końcu do b).
Dlatego religia powinna zostać zniszczona i zapomniana.
Tak nam dopomóż Ryszard Dołkins Wszechmogący, w Fedorze jedyny i Wszyscy Gimboateusze. Amen.
@Idesiku_Nago gówno prawda. Ślub kościelny można wziąć bez komuni. Nawet bez chrztu i wcale nie trzeba dawać na nową dzwonnice. Nie przysięga się w kościele na krzyż i Boga dodatkowo jakieś śmieszne oświadczenie się składa, że ewentualne dzieci wychować się w wierze chrześcijańskiej i tyle.
@Idesiku_Nago: do 3 klasy podstawówki szkołę miałem na przeciwko mego domu na wsi i czasem mieliśmy lekkie dni, np. Chodziliśmy z nauczycielami do na spacer, czy coś. Raz była akcja zbierania grzybów pod opieką sąsiadki- nauczycielki... 20 dzieciaków, nauczycielka i jej pies poszliśmy do lasu i zbieraliśmy grzyby przez parę godzin. Zebraliśmy duuuuużo, a nauczycielka zwinęła grzyby i "obiecała" że kiedyś zaprosi nas na zupę aha ....