Wpis z mikrobloga

@Soojin21: dla kontekstu murzyni w Ameryce to 13% populacji a odpowiadają za 50% morderstw, 4-krotna nadreprezentacja

U księży pedofilia ma 130 krotną nadreprezentację

Więc pamiętajcie drogie konserwy : jeżeli uważacie że murzyni to kryminaliści bo mają nadreprezentację w statystykach to pamiętajcie że idąc tą logika księża to pedofile 30 razy bardziej

A nawet nie będę dodawał że murzyńska przestępczość to w dużej mierze czynniki socjoekonomiczne a u księży to raczej nie
@wanghoi:

pastorzy i popi mają normalne rodziny i związki ;) tylko KK tak promuje wynaturzenia


Zrzucanie winy na celibat to tylko nieco bardziej wyrafinowana wersja "pokus" Rydzyka. Wiele ludzi na tym świecie uprawia mniej seksu niż by chciało, ale nie gwałcą dzieci z tego powodu. Po prostu szukają sobie kochanka/kochanki, idą do prostytutki albo masturbują się (wszystkie te rzeczy są praktykowane przez księży i dobrze, bo nie krzywdzą tym nikogo).
Normalny
@wanghoi:

ale jakiś powód musi być, że księża KK stanowią taki duży procent wśród pedofilów.


Zapewne bezkarność i charakter pracy (duże zaufanie społeczne, przynajmniej wśród ludzi, którzy do ciebie przychodzą i łatwy dostęp do dzieci). Ciekawa jestem jaki jest odsetek pedofilów wśród ludzi, którzy nie mają partnera z innych powodów niż bycie katolickim duchownym.
ale jakiś powód musi być, że księża KK stanowią taki duży procent wśród pedofilów.


@wanghoi: no oczywiście, wymienię kilka potencjalnych:

1. dużo władzy a władza korumpuje
2. nikt tego nie ściga, brak strachu przed konsekwencjami bo przełożeni przymkną oko "dla dobra kościoła"
3. tabu, patrz wyżej, brak strachu przed konsekwencjami bo nikt o tym nie mówi i będzie siedział cicho. Normalnie jak człowiek zgwałci dziecko a dowie się o tym ojciec
jeżeli uważacie że murzyni to kryminaliści bo mają nadreprezentację w statystykach to pamiętajcie że idąc tą logika księża to pedofile 30 razy bardziej


@gatineau: I 50 debili którzy to zaplusowali, w pierwszym przypadku masz kilkaset tysięcy przypadków z których jest ta statystyka w drugim komisję która nic nie może o 46 przypadków w skali kraju. Idąc tym tokiem rozumowania. Skoro tylko tyle przypadków na cały kraj to nie ma o czym
Więc pamiętajcie drogie konserwy : jeżeli uważacie że murzyni to kryminaliści bo mają nadreprezentację w statystykach to pamiętajcie że idąc tą logika księża to pedofile 30 razy bardziej


@gatineau:
A co jeśli jestem konserwą i zgadzam się z obiema tezami? xD To się rzadko zdarza, ale jestem konserwą antyklerykałem. Pa jak cię #!$%@?łem ( ͡° ͜ʖ ͡°)-