Wpis z mikrobloga

Witam serdecznie ostatnio siedze troche na tym tagu #blackpill i bardzo fajne rzeczy tu piszecie, no moze nie fajne bo smutne ale prawdziwe i to sie ceni. Mam jednak pewne pytanko, bo widze tutaj duzo jest odniesien do pierwotnych rzeczy genow, ewolucji, prawie typowy swiat zwierząt. Więc załóżmy, żę jesteś typowym przecietniakiem morda 5/10 i jesteś na jakiejs imprezie, domówce itp. i podoba ci sie zajebista laska daleko poza twoim zasiegiem, cos tam próbujesz zagaic ale no nie wykazuje mega zainteresowania. Pojawia sie wtedy on typical oskarek czy tam chad i odrazu zabiera julke, juz tylko wpatrzona w niego. Tu pojawia sie moje pytanie czy jesli wtedy podbijesz sprowokujesz chada i poskladasz go w chinskie osiem na oczach kobity, skończy z toba w łózku czy gówno to da i i tak pójdzie pocieszac zakrwawionego chada. Jak to wtedy wygląda według blackpill. Może jest jeszcze nadzieja xd #przegryw #p0lka
  • 12
@adam-nowakowski: no też tak myśle, ogólnie mieszkam na wsi to pewnie domyślacie jak się sprawy mają i stąd takie pomysły. A teraz ''chodze" na studia do miasta i se myślałem jak się jakieś imprezki zaczną po pandemi, jak to rozegrac żeby najlepsze julki wyrwać, bo wyglądem nie ma opcji.