Wpis z mikrobloga

wyolbrzymiany xDDDDDDDDDDDDDDD ty w ogole w to grales czy ogladales na youtube?


@StinkyPoljakTheWorm: Jeżeli OP bierze pod uwagę to co przebija się na główną czy do gorących to ma rację.
Na steamie ocena graczy to 79/100
Na meta dla PC to 7/10
-----''----- dla PS to 3,1/10
-----''----- dla XBOX to 4,2/10
I tak jak pisze OP dramat to wersje na stare konsole (chyba ps4 pro też nie daje rady) i
@trejn: możliwe, że wyszła by brzydsza graficznie. Mam wrażenie, że oni w ostatniej chwili podjęli decyzję o zrobieniu nextgena i na szybko wdrażali zmiany. Zobacz gamplay z 2018, ten z misja z prologu, grafika w wersji retail jest ładniejsza niż na gameplayu z e3, co rzadko się zdarza.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@StinkyPoljakTheWorm: a Ty grałaś w wersję na PC, czy tylko oglądałaś na YouTube? Bo ja gralem i oprócz dziwnych błędów w cutscenkach nie doświadczyłem żadnego bugu w gameplayu. Naprawdę słabo wyszło z wersja na konsole, ale nie zmienia to faktu, że tak głębokiej historii w świecie gier jeszcze nie było, nawet side questy potrafią być wzruszające jak dobry film.
Nie wiem, czy jestem takim szczesliwcem, ze nie trafiam co chwilę na
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@StinkyPoljakTheWorm: polecam opinie Rocka, gość gra w gry po 10 godzin dziennie od 10 lat i według niego "lepszej gry nie było i pewnie długo nie będzie". Nie jest związany z CDP w żadnym stopniu.
Naprawdę słabo wyszło z wersja na konsole, ale nie zmienia to faktu, że tak głębokiej historii w świecie gier jeszcze nie było, nawet side questy potrafią być wzruszające jak dobry film.


@3C273: bez przesady. Pod względem realizacji sandboxa, otwartego świata to twórcy mało którą obietnicę spełnili. Owszem pod względem fabuły, projektu miasta, muzyki jest mega, to jako budowanie żyjącego świata z żyjącymi NPC to gra leży, porównując do starego GTA V,