Idzie gdzieś sprawdzić ile z danego teamu każdy kierowca przejechał? Mam wrażenie, że w tym roku strasznie oszczędzają Kubike. Kojarzę, że jechał chyba 20-22 i 1.00-3.00? #lemans #wec
Ale lipa, że w tym roku nie ma polskiego komentarza na wszystkie mecze. Dwa lata temu jak leciało na yt tvp sport to chyba wszystkie spotkania komentowali. #dart