Wpis z mikrobloga

@Gari90: ja to się zastanawiam po co oni płacą moderatorom. Mogliby zrobić system losowy, który odrzuca i akceptuje zgłoszenia na chybił trafił. Efekt i skuteczność byłaby taka sama.
  • Odpowiedz
@Mave: Mogliby, efekt byłby ten sam.
@Eskeel: Tak, wiem jak to działa. Reagują tylko, jak sprawa staje się "głośniejsza". Resztę olewają.
@TenebrosuS: O ile to tak właśnie nie działa, bo poziom absurdu i idiotyzmu tych decyzji jest naprawdę skrajny, albo właśnie... losowy.
  • Odpowiedz
@Gari90: To robi automat. Nie wiem jak @m__b , @wykop , @Moderacja "usprawniła" działanie serwisu ale wychodzi na to że jeśli dana treść została zgłoszona i zgłoszenie odrzucone przez moderatora to każde kolejne zgłoszenie tej treści przez inną osobę jest z automatu odrzucane. Jest to absurdalna sytuacja bo rodzi patologię i nijak się nie ma do ostatnio hucznie ogłaszanej zmiany w działaniach moderacji...

ps. sam próbowałem zgłosić
Bazooka - @Gari90: To robi automat. Nie wiem jak @m__b , @wykop , @Moderacja "usprawn...

źródło: comment_1608126750CzlvBJ7qtkGJxtf96RI0MG.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Bazooka: Z tym, że w przypadku mojego zgłoszenia, od momentu wysłania do decyzji minęło bardzo długo, godzina, a może i dłużej nawet. Także nie był to automat, była to manualna decyzja moderatora. O jego intelekcie lepiej nie będę się wypowiadał, bo tutaj pewnie reakcja moderacji w obronie swojego "ziomka" byłaby błyskawiczna.
  • Odpowiedz