Wpis z mikrobloga

@Eskeel: Musi być dumny z jakości swojej pracy! Ciekawe ile oni im płacą, bo zaczynam dochodzić do wniosku, że mamy tutaj sytuację pt. "Jaka płaca, taka praca".
  • Odpowiedz
@Gari90: Powiem ci tyle, jak tu siedzę te dwa lata.. Tak nie widziałem bardziej absurdalnych sytuacji niż tutaj. Moderator który podejmuje zlecenia i do tego siedzi na discrodzie, pedofilia wisząca po 11 godzin, moderacja która zaklina rzeczywistość, białek który kreuje się na eksperta IT a sam nie potrafi ogarnąć swojego serwisu, patologia i zasada, że jednym wolno więcej.. A do tego jeszcze bugi tutaj. Jedno ciśnie mi się na usta
  • Odpowiedz
@NieWiemASieWypowiem: Nie pytaj mnie jaka była miniaturka 16h temu :P Ale jeśli mnie pamięć nie myli, to miniaturka była inna, niż obecnie, czyli po "cichych" zmianach moderacji, gdy afera nabrała rozgłosu.
  • Odpowiedz
Oczywiście brak odpowiedzi czy to moderacji, m_b czy kogokolwiek... Widać jaki mają szacunek do użytkowników którzy tworzą ten serwis.
  • Odpowiedz
@nexe: Kiedy znajdą pretekst, by wcisnąć absurdalną czerwoną belkę - cyk, jest. Kiedy nie są w stanie znaleźć żadnej wymówki - wtedy robią olewkę w imię podstawowej zasady panującej na tym portalu: "Pokrzyczeli, pojęczeli, i już po rewolucji. Pora na rogale!".
  • Odpowiedz
@Gari90: Na początku wchodzisz na portal gdzie jest jakaś krypto wojna informacyjna a później się dziwisz że administracja portalu ma swoją stronę w tym wszystkim.
Pod niektórymi wykopaliskami, które szybko wchodzą na główną są nawet duplikaty komentarzy z innych kont, zupełnie jakby były wstawiane przez kilka osób które ich treść biorą z jakiejś wspólnej bazy.
Jeśli chcesz wywołać jakąś zmianę to po prostu przestań wchodzić na ten portal, i nie
  • Odpowiedz
@adgfwugef: Ale przecież istotą problemu, który opisałem, nie jest żadna wojenka informacyjna ani ideologiczna, ani żaden konflikt prawicy z lewicą. Ten problem jest kompletnie apolityczny, przeczytaj dokładnie o co chodzi.

Na początku wchodzisz na portal gdzie jest jakaś krypto wojna informacyjna (...)


@adgfwugef: #!$%@?ąc od tego, co wyżej napisałem - ja tu byłem przed wojną, moje konto ma ponad 11 lat. To wojna przyszła do mnie, a nie
  • Odpowiedz
@Gari90: > nie jest żadna wojenka informacyjna ani ideologiczna, ani żaden konflikt prawicy z lewicą. Ten problem jest kompletnie apolityczny, przeczytaj dokładnie o co chodzi

Chodzi mi bardziej o to, że jest sobie człowiek który ma albo kolegę albo 'cwywilne' konto i sobie zgłasza jakiś artykuł który nie pasuje do narracji którą chce aby wszyscy uznawali za stan faktyczny, więc napisał jakąś najbardziej szablonową rzecz za którą moderator może coś wywalić i osoba (mozliwe że ta sama co zgłaszająca) po stronie moderacji to przyklepała.
Wiem że to brzmi dziwnie, aby ktoś chciał by ludzie wierzyli że tylko kobiety itd. są męczone i stawał na głowie aby przemalowywać reczywistość, ale niestety byłem świadkiem podobnych zachowań i wiem że takie rzeczy się po prostu zdarzają.

#!$%@?ąc od tego, co wyżej napisałem - ja tu byłem przed wojną, moje konto ma ponad 11 lat. To wojna przyszła do mnie, a nie ja
  • Odpowiedz
No ale widzisz że ty i inni dawni użytkownicy nie macie siły przebicia, jakby wszyscy normalni użytkownicy przestali korzystać z wykopu i zostały tutaj tylko same trolle to prowadzenie tych wojenek tutaj straciłoby jakikolwiek sens.


@adgfwugef: Wykop notuje kolosalne spadki ilości odwiedzin i użytkowników. To się już dzieje. Niech giną.
  • Odpowiedz