Wpis z mikrobloga

Siemka, niedługo wyjeżdzam na urlop do rodzinki. Z racji że jest dużo domowników, a tylko jeden internet z prędkością 20 Mb/s, to planuje zabrać jakiś ze sobą. Polecacie coś na karte z inernetów mobilnych? Nie chodzi o zasięg bo jest tam wszystko, tylko o jak najwięcej gb za jak najlepszą cenę. Z góry dzięki!
#play #orange #tmobile #internet #internetmobilny #swieta #informatyka
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Przy okazji tego zasilenia wpadnie Ci dodatkowe 15 GB/30 dni (+darmowe social media: FB, Messenger, Viber)


@Specjalista_Plus: Ja jestem przeciwko izolowaniu, czyli np. darmowe social media etc... To pierwszy krok do kontrolowania ruchu internetu.

Najpierw dają darmowe social media, a aby przyzwyczaić klientów do izolacji usług, a poźniej bedzie trzeba płacić za kazdą strone osobno...
  • Odpowiedz
@krzywy_kanister: mam dla firm, no jasne że nie masz gwarantowanej prędkości. Wyciąga u mnie do 30Mb/s z anteną u mnie. w szczycie schodzi do ~8-10Mb/s. Ale jedyna alternatywa to chyba Internet satelitarny od Elona
  • Odpowiedz
@zibizz1: Zejsc moze i do 1 mbs albo mniej to, ze teraz masz 8-10 nie znaczy, ze nie bedzie gorzej za tydzien czy miesiac, nie kontrolujesz ile ludzi siedzi na nadajniku. A na internet od Elona nie licz, to jest rozwiazanie dla 3 do 5 procent populacji, jakies Bieszczady czy ranczo w Teksasie a nie miejscowosc z LTE.
  • Odpowiedz
@zibizz1: Roznie bywa, mam stara umowe T-Mobile bez limitu na czas nieokreslony, Orange czesto wyciaga wieksza predkosc jednak u mnie jesli cos padnie (nawet nie slaba predkosc tylko problemy z dzwonieniem, dziala gorzej niz zwykle), to wszyscy operatorzy praktycznie nie dzialaja.
  • Odpowiedz
@aptitude: A ja wyczytałem taki kruczek "Kann ich FUNK im Ausland nutzen?
FUNK ist ein nationaler Mobilfunktarif. Du kannst zusätzlich -_**unabhängig von Deinem Tarif_- 1 GB Datenvolumen pro Tag in der EU/EWR kostenlos nutzen.**
  • Odpowiedz