Wpis z mikrobloga

@Kamil32123: i dlatego najpierw jedni drugich a potem drudzy tych pierwszych. szczucie krzyżem już było, pora na szczucie tęczą. A diabełek siedzi na tronie i zbija pionę z panem bogiem jak to pieknie rozgrywają ludzi
  • Odpowiedz
@nobrain: Tak wiesz lepiej jak ja to widzę xD Kościół już się wkopał przez ostanie działania i skutkiem tego jest odejście od wiary i ok nic nowego większość moich znajomych to ateiści i nic mi do tego, wszyscy są szczęśliwi. Nikt nie ma we łbie robienia apostazji na pokaz xD Lewica wyrosła i żywi się na kontrowersjach i nikt mi nie wmówi że nie. Ruszają symbole religijne w kraju który
  • Odpowiedz
można z jakąś osoba zgadzać się w jednych kwestiach, a w innych nie


@Soojin21: mądre słowa, uważaj z "wyzywaniem" ludzi od kucy jak poprą niektóre postulaty konfederacji czy innych z którymi się nie zgadzasz ...
  • Odpowiedz
@ApoIIyon: normalnie religia nie jest w szkole tylko w kosciele, normalnie nie robi sie wolnego bo jest jakies katolickie swieto, no i zeby p-----------c z grubej rury normalnie jak ktos zauwazy pedofila to go albo bije albo dzwoni na paly. tutaj nie ma normalnosci z jednej strony wiec nie oczekujmy jej z drugiej.
  • Odpowiedz
@nobrain: Aha to jak ktoś kradnie to ja też mogę no tak xD Po co dawać przykład i racjonalnym podejściem pokazać się z dobrej strony. Siekielski dobrze robi bo pokazuję zepsucie które się toczy w kościele w Polsce który odleciał względem tego jak to powinno wyglądać. Ludzie wierzący i niewierzący to popierają (pomijam mohery w Polsce bo oni wierzą w kościół i rydzyka a nie w Boga, z nimi się
  • Odpowiedz
@loginnawykoppl: ale o czym ty w ogóle do mnie piszesz? Pytanie było co może dać apostazja i jej promocja poprzez takie akcje. Nikt nie twierdzi że katolików liczą na Twitterze, skąd w ogóle taką głupotę wziąłeś?
  • Odpowiedz
wiernych też nie, bo ci co robią apostazję i tak już dawno do kościoła nie chodzą.


@loginnawykoppl: Kościół lubi posługiwać się tym, że 90% Polaków to katolicy, a nie procentem, który faktycznie chodzi do kościoła. I zresztą statystyki o tym, ile osób chodzi też ostatnio są publikowane z coraz większym opóźnieniem i ktoś wykazywał, że mają błędy zawyżające wynik
  • Odpowiedz
Jak katolicy robią imprezy (mówiąc językiem Lisa; "cyrk") z okazji chrzcin, pierwszej komunii czy ślubu to wszystko okej. Jak ateista z okazji apostazji robi wpis w internecie to infantylizm.


@Soojin21: Większość katolików, z tych których znam, nie robi "cyrku". Ku oburzeniu rodziny, bo przecież na komunię to trzeba rower lub quada, a jak to ślub bez ogromnego wesela - "to po co robić" xDDD

Cyrk robią ci, którzy bez ogromnej
  • Odpowiedz