Wpis z mikrobloga

Nawiązując do postu opis odnośnika
Gość nie umie w moda oraz zdjęcia i to jest fakt
Jednak cisnąć mu za to bo chce sobie znaleźć babę to porażka.
A potem zdziwko że w Polsce 80% samobójców to faceci skoro baby jak i inni faceci to cipy wobec innych facetów.
#tinder #badoo #zwiazki #niebieskiepaski #rozowepaski chyba #przegryw oraz nie wiem czy #redpill #blackpill
Yurakamisa - Nawiązując do postu opis odnośnika
Gość nie umie w moda oraz zdjęcia i ...

źródło: comment_1608029728eSKlrhfbWooHSsE4ge5uZH.jpg

Pobierz
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Yurakamisa: Jacy ludzie są wredni to jest szok już nawet wyzywanie od niepełnosprawnych to chyba na wykopie jest wyższa kultura. Nawet do pluszaka się przyczepią (ale mógł go schować). Jakby kobieta miała podobne zdjęcie to by było w komentarzach ale fajny pluszak albo "mogę być twoim pluszakiem" xD
  • Odpowiedz
@Yurakamisa: Bo ludzie to zwierzęta, jak tylko zobaczą kogoś słabszego to odpala im się gnojenie. To gdzieś w środku w nas jest jakiś mechanizm z-----y, ja staram się kontrolować i zawsze przemyśleć co napiszę, ale też nie dziwie się, że są takie reakcje.
  • Odpowiedz
@Yurakamisa Jeśli on rzeczywiście wstawia swoje zdjęcia na każdej grupie to jest lekko zaburzony/upośledzony może z niego jest taki Jaruś z Chłopaków do Wzięcia ale to nie jest powód by mieszać go z błotem. Większość ludzi gdy zobaczy że jedna osoba wyżywa się na słabszym to prędzej dołączy do gnębicieli niż pomoże gnębionemu.
  • Odpowiedz
@ApoIIyon: I to jest kwintesencja zagadnienia i wyrok na nasze czasy. Gdyby na miejscu tego Pana siedziała samotna 34 latka z pluszakiem to sekcja komentarzy zamieniłaby się w ogólnopolski zlot spermiarzy i uginała od setek generycznych komplementów jak wymienione przez Ciebie "mogę być twoim pluszakiem?". Co kieruje ludźmi komentującymi te zdjęcia w prześmiewczej manierze? Jaki efekt przynosi im publiczne poniżanie nieznanego mężczyzny zza ekranu telefonu lub monitora? Czy naprawdę te
  • Odpowiedz
@DonTadeo: Myślę że jakby nikt nie skomentował to po prostu uszłoby to bez komentarzy. Ale odpala się psychologia tłumu że jak inni to ja też i jazda. Nie wiem po co to komentować nie podoba się i tyle to cicho nie trzeba przecież kłamać i mówić że 10/10. Pustka w komentarzach też nie jest niby pozytywna wiadomo ale lepsze to niż myślenie a może się uda po czym dostajesz siarczystego
  • Odpowiedz
@Gorzki_stulejarz: Dokładnie tak jest. Wkurzy ich ktoś w robocie czy w rodzinie siadasz do fb i odreagowują. Użyłem przykładu kobiety bo już nie będę pisał że jakby chad tam usiadł to byłyby same pozytywne komentarze bo to nie o to chodzi. Problem polega na odzewie 106 komentarzy według tamtego postu. I teraz pomyślmy że powiedzmy 90% z tych komentarzy są negatywne. Przecież to nic tylko się wyhuśtać. Jeszcze świadomość że
  • Odpowiedz
@Yurakamisa: i podobno nie ma kryzysu męskości, JEST KRYZYS MĘSKOŚCI. Jak takie pipy co się śmieją z innego faceta, który wygląda porządnie, mogą nazywać się mężczyznami. A sami pewnie na usługach swoich p0lek. Kpina !
  • Odpowiedz
Śmieszne jest też to, że wpis komentuje jakaś pinda które sama szuka (skoro jest na grupie) pewnie czegoś lepszego, tylko "coś lepszego" już jej dwójkę gówniaków zostawiło...
  • Odpowiedz
@Yurakamisa: J----e bydło, opieprzyć jakiegoś randoma żeby tylko poczuć się lepszymi. A to podobno dzieci są bezwzględne. Nic się nie zmienia większość ludzi nigdy nie dorośleje. Szkoda mi kolesia bo widać że nie ma jak kogoś znaleźć a bardzo tego chce. Jak znajdziecie sobie profile tych osób to też jest z czego się pośmiać - polackie fałszywe mordy.
  • Odpowiedz
@Yurakamisa: takie życie, jak się nie jest chadem to nic się nie ugra.

Kobiety nie tyle że mają w------e na nieatrakcyjnych facetów co jawnie nimi gardzą, wyszydzają.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Yurakamisa: nawet jeżeli to troll, to ta baba to tam j---c, ale te typy to śmiecie ludzkie - normalny ziomal jakkolwiek żałosne zdjęcie nie było to by napisał wprost, że fota może nie jest najlepsza i może ogarnij się kolego bo nic nie zdziałasz w ten sposób, ale nie żeby szydzić z niego. a sam typ nie wygląda najgorzej, typowy facet ~40 lat i mógłby być starym tego Łukasza. dzięki
  • Odpowiedz
@Yurakamisa: Najbardziej mnie rozbraja normictwo, które próbuje dawać mu 'rady'. Jakby faktycznie chcieli mu coś doradzić, to by napisali mu na priv, no ale normikom chodzi o pokazanie swojej wyższości nad przegrywem i pochwaleniem się w komentarzu jacy są fajni ( ͡° ͜ʖ ͡°).

A jak ktoś chce się koniecznie na kimś wyżyć to niech to już robi anonimowo na wykopie, a nie na Facebooku z
  • Odpowiedz