Wpis z mikrobloga

Nawiązując do postu opis odnośnika
Gość nie umie w moda oraz zdjęcia i to jest fakt
Jednak cisnąć mu za to bo chce sobie znaleźć babę to porażka.
A potem zdziwko że w Polsce 80% samobójców to faceci skoro baby jak i inni faceci to cipy wobec innych facetów.
#tinder #badoo #zwiazki #niebieskiepaski #rozowepaski chyba #przegryw oraz nie wiem czy #redpill #blackpill
Pobierz Yurakamisa - Nawiązując do postu opis odnośnika
Gość nie umie w moda oraz zdjęcia i ...
źródło: comment_1608029728eSKlrhfbWooHSsE4ge5uZH.jpg
  • 41
@ApoIIyon: I to jest kwintesencja zagadnienia i wyrok na nasze czasy. Gdyby na miejscu tego Pana siedziała samotna 34 latka z pluszakiem to sekcja komentarzy zamieniłaby się w ogólnopolski zlot spermiarzy i uginała od setek generycznych komplementów jak wymienione przez Ciebie "mogę być twoim pluszakiem?". Co kieruje ludźmi komentującymi te zdjęcia w prześmiewczej manierze? Jaki efekt przynosi im publiczne poniżanie nieznanego mężczyzny zza ekranu telefonu lub monitora? Czy naprawdę te x
@DonTadeo: Myślę że jakby nikt nie skomentował to po prostu uszłoby to bez komentarzy. Ale odpala się psychologia tłumu że jak inni to ja też i jazda. Nie wiem po co to komentować nie podoba się i tyle to cicho nie trzeba przecież kłamać i mówić że 10/10. Pustka w komentarzach też nie jest niby pozytywna wiadomo ale lepsze to niż myślenie a może się uda po czym dostajesz siarczystego plaska
@Gorzki_stulejarz: Dokładnie tak jest. Wkurzy ich ktoś w robocie czy w rodzinie siadasz do fb i odreagowują. Użyłem przykładu kobiety bo już nie będę pisał że jakby chad tam usiadł to byłyby same pozytywne komentarze bo to nie o to chodzi. Problem polega na odzewie 106 komentarzy według tamtego postu. I teraz pomyślmy że powiedzmy 90% z tych komentarzy są negatywne. Przecież to nic tylko się wyhuśtać. Jeszcze świadomość że to
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Yurakamisa: nawet jeżeli to troll, to ta baba to tam #!$%@?, ale te typy to śmiecie ludzkie - normalny ziomal jakkolwiek żałosne zdjęcie nie było to by napisał wprost, że fota może nie jest najlepsza i może ogarnij się kolego bo nic nie zdziałasz w ten sposób, ale nie żeby szydzić z niego. a sam typ nie wygląda najgorzej, typowy facet ~40 lat i mógłby być starym tego Łukasza. dzięki miras
@Yurakamisa: Najbardziej mnie rozbraja normictwo, które próbuje dawać mu 'rady'. Jakby faktycznie chcieli mu coś doradzić, to by napisali mu na priv, no ale normikom chodzi o pokazanie swojej wyższości nad przegrywem i pochwaleniem się w komentarzu jacy są fajni ( ͡° ͜ʖ ͡°).

A jak ktoś chce się koniecznie na kimś wyżyć to niech to już robi anonimowo na wykopie, a nie na Facebooku z imieniem,