Wpis z mikrobloga

Za duża liczba fast foodów. Polska niestety idzie w ich ślady jeśli chodzi o otyłość


@Kartinos: Dlatego mamy wysyp zakolackich kartoflastych mord tutaj w tym kraju. Nie wiem, jak z babami, bo mnie w ogóle nie interesują. Są na pewno grubsze ode mnie i nakładają pełno tapety na ryja, aby zakryć pryszcze. Choć więcej Polek jest zadbanych niż Polaków.
Jeszcze w połączeniu z papierosami, z alkoholem, ze smogiem i z brakiem
@blablaelotrzydwazero To wszystko true co mówisz akurat. Pedalskie to jedynie jest jakby facet przesadnie dbał o siebie i używał więcej kosmetyków od kobiet. Na szczęście powoli się to zmienia i niektórzy faceci zaczynają być bardziej świadomi jeżeli chodzi o swój wygląd i podejście do dbania o siebie, wiem co mówię, bo sam kiedyś byłem stereotypowy
To wszystko true co mówisz akurat. Pedalskie to jedynie jest jakby facet przesadnie dbał o siebie i używał więcej kosmetyków od kobiet.


@Kartinos: Nie lubię kosmetyków u obu płci, ale jak kto chce, może używać makijażu.
Bycie "pedałem" to orientacja, a nie używanie makijażu, czy schludnego ubioru (no, rurki są faktycznie niewygodne).