Wpis z mikrobloga

Ta piękna zabytkowa willa wybudowana została pod Warszawą 1930 roku przez Stanisława Gąseckiego, aktualnie jest wpisana do rejestru zabytków. W willi znajdują się dwa tarasy, jeden na dole i drugi na górze. Małymi krętymi schodkami można wejść na wieżyczkę, z której jest piękny widok na okolicę. Szkoda, że remont, który kilka lat temu się zaczął, stanął w martwym punkcie. Willa pełniła funkcję letniskową, na jej terenie znajduje się duży zarośnięty ogród, na którym stoją piękne drewniane domki.
Link do znaleziska Tutaj

Pozwolę sobie zawołać osoby, które plusowały mój wcześniejszy komentarz odnośnie wołania do moich kolejnych zapomnianych znalezisk.
@Vadzior, @PanKracy582, @SnikerS89, @azul, @Karbon315, @luukasek, @Pethaf, @allors, @Valisar, @Cz4ku, @bob46, @matka_boska_w_klapie, @Creatine, @KrzysiekGO, @Azihombre, @Belzedup, @ornate, @strongu, @cdsds, @HarleyQuinn, @Lakis, @Azrt, @slaper, @fordomaniak, @za57o, @Carbix, @Rzeszowiak2

Zapraszam do obserwowania mojego tagu #szaryburekfoto pod którym wrzucam zdjęcia z miejsc opuszczonych.
Mój Fanpage / Instagram
#fotografia #opuszczone #tworczoscwlasna #historia #polska #urbex #ciekawostki
nightmeen - Ta piękna zabytkowa willa wybudowana została pod Warszawą 1930 roku przez...

źródło: comment_1607968764etoy86mxHKSPCAiaKP0LY8.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
Jeżeli chciałbyś być wołany do moich kolejnych znalezisk związanych z miejscami mniej znanymi i opuszczonymi. Po prostu zaplusuj ten komentarz.
  • Odpowiedz
@nightmeen tak, Turczunek, stary szpital. Ostatnimi czasy gorący kartofel właścicieli (miasta, samorządów etc) bo nikogo nie było stać na rewitalizację biorąc pod uwagę chociażby konserwatora zabytków. Kilka miesięcy temu kręcili tu jakiś film o tematyce wojennej.
  • Odpowiedz
mi schodkami można wejść na wieżyczkę, z której jest piękny widok na okolicę. Szkoda, że remont, który kilka lat temu się zaczął, stanął w martwym punkcie. Willa pełniła funkcję letniskową, na jej terenie znajduje się duży zarośnięty ogród, na którym stoją piękne drewniane domki.


@nightmeen: swoją drogą niezły deal zrobił ten inwestor. Wybudował zajebistą willę w Warszawie. W 1930 roku. Co mogło pójść nie tak?
  • Odpowiedz