Wpis z mikrobloga

Siemanko wykopki, tu Mati z rolnika. Jakiś kasztan zajął mi nick, więc mam ze #!$%@? dopiskiem official. To prawda, że jestem narcyzem i cwaniakuję, ale atencjuszem bym się nie nazwał, bo nie męczę nikogo swoim życiem ani nudnymi relacjami jak np coś jem, jadę furą czy czytam książkę. Tylko mocny content. Jesteście moją ulubioną społecznością,a dziś ostatni raz widzieliście mnie w TVP. Mimo, że mam prawie 30lat to bliżej mi do wykopika niż boomera z poczuciem humoru, że hehe jak naciągniesz napletek to penis is bigger. Nie udzielam się na FB i IG rolnika, bo więkość ich followersów ma te same ryje co ludzie, którzy #!$%@? się o karpia na promce w lidlu. Najgorszy polski sort, TVP ma target odbiorców jakości pieczarek w zapiekance na dworcu w Olsztynie. Jeśli macie jakieś pytania to dawajcie odpowiem wam szczerze na wszystko bez fleszy, telewizji i kamer. Real talk. Wytłumaczę na starcie moje twerkowanie. Z ekipą siedzieliśmy przy śniadaniu i rozmawialiśmy o zajawkach i grach planszowych. Adam powiedział, że ćwiczy to mówię napnij typie bicka. Napiął i chwilę później się lizaliśmy. Bez lizania, to tylko beka XD. No i jak on napinał bicka to ja napiąłem klatę, tak na przemian ruszałem cyckami. Adam kozak też tak potrafił, więc mówię ej ziomki a dupą też tak potraficie? No i każdy oprócz Madzi, bo się wstydziła, napinał poślady. Ja, Adam i Pablo też. #!$%@? z Tv pokazali tylko mnie, ale i tak mam #!$%@?. Pozdrawiam typka z obrazkiekm cebuli na profilowanym, jak będziesz w 3city masz u mnie chlanie gratis. Jak wspomniałem na starcie, jak macie pytania to dawać odpowiem 100pro szczerze tylko proszę tego nigdzie dalej nie udostępniać.

#rolnikszukazony
  • 119
Przyznam szczerze, że pierwsze wrażenie z telewizji było takie, że pajac jesteś i sam sobie z Ciebie śmieszkowałem, ale im dalej z odcinkami i teraz na Wykopie to widać, że swój chłop, po prostu z dystansem do życia


@wilku88: przecież z każdym kolejnym wpisem udowadnia, że jest dokładnie takim samym typem kolesia, za jakiego większość mireczków miała go od początku xD. W sumie to chyba nawet bym stwierdził, że po wpisach
@Mati_rolniq_official: Zapiekanki w Baronie kiedyś był dobre i kosztowały 2.50 zł, kiedy to były czasy :) Pamiętam, że niektórzy to nawet z Mrągowa robili sobie wycieczki na dworzec w tym celu.

Czy z tego co się działo u Magdy dało się wycisnąć w TV coś lepszego?
@Wyimaginowanypsychoanalityk: Na świąteczny juz mnie nikt nie zapraszał, ale myślałem żeby nagrac własny świąteczny odcinek z Pablo jak robimy placek w kształcie serca z przepisu jego ziomka.

@smierdakow
Nic o nim mi nie wiadomo oprócz tego, ze skarżył się na rolnikowej grupie na spory hejt, napisałem mu żeby się nie przejmował opinią fusów, którzy nic nie znaczą w jego życiu. Ten temat poruszyło kilkudziesieciu uczestników programu z różnych edycji i każdy
@agaaa_: Rozmawiam z wykopkami po emisji programu, więc nie ujawniam żadnych dalszych losów. Odpowiadam na pytania tak samo jak wszyscy inni uczestnicy odpowiadali na swoich instagramach. Opowiedziałem parę zabawnych akcji czy informacji, które nie mają wpływu na przebieg programu. Cała ekipa pracująca na planie zdjęciowym to spoko ludzie. A jak nagrywają Cię od rana do wieczora to wiadomo, że w 45minutowym odcinku, gdzie występuje 5 głównych bohaterów nie pokażą wszystkiego. To