Wpis z mikrobloga

Pan Mikołaj okazał się kozacki #pdk @Harold ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jeszcze oczom nie dowierzam, ale prezent jest jak najbardziej trafiony i naprawdę w 100% wstrzeliłeś się w gusta, jakbyś czytał w moich myślach :D
Na wstępie podpowiem, że list jeszcze czytam (zazdroszczę Ci stylu pisma, przy Tobie moje kulfony to istny dramat ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) ale 7 STRON tekstu to całkiem spora lektura do przeprawienia się :D
Co do paczki to jest GENIALNA, naprawdę :D i czytając list cieszę się, że jakiś pokrewny temat się znalazł :D Chociaż mój opis pewnie był wymagający do stworzenia czegoś tak super ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Na wstępie moim oczom ukazało się nieco dobroci i ta ilość którą dostarczyłeś jest idealna dla mnie, mojej tłustej d*py i mojego łakomego różowego, za co bardzo dziękuję :D A składają się na to:
- pistacje (mikołaj to burżuj, a ja je uwielbiam ( ʖ̯))
- żelki idealne dla różowej
- żurawina, do musli jak znalazł by się zacząć zdrowiej odżywiać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- kukułki, ludzie dziwią mi się, że je lubię a dla mnie są super - trafiłeś ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- pomarańczki, z witaminką C jak znalazł na moje przeziębienie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- grzaniec KOZACKI, jak mój Mikołaj ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- a teraz HIT :D cukierki o smaku Duriana, wiem co to za owoc i muszę przygotować się na degustację, ale bardzo cieszy mnie fakt, że dotarł do mnie taki rarytas z Twojej wycieczki :) dwie sztuki idealne dla mnie i różowej :)

A co do reszty prezentów, no to Mikołaju jestem Ci naprawdę wdzięczny, sprawiłeś mi dużo radości a banan nie schodzi z twarzy od 15 minut :D
Kubek - SUPER :D jakbyś wiedział, że #rozowypasek pozbawił mnie mojego ulubionego kubka tłukąc go, teraz mam kandydata na nowego przyjaciela do picia kawki przy sprawozdaniach na uczelnię ( ͡° ͜ʖ ͡°)
LEGO - no ideał, bardzo cieszę się, że nieco sugestywnie podpytałeś mnie o to jaki rodzaj autka mi się podoba i szczerze domyślałem się o co może chodzić, tak ten Chevrolet Camaro to faktycznie fura z marzeń ʕʔ. Zaraz biorę się za składanie :D
Skaner OBD - genialny :D marzyłem o nim od dnia kiedy kupiłem VOLVO i chociaż mam już VIDĘ wraz z DICE do pełnej diagnostyki, tak wymaga to taszczenia do auta laptopa, który podziała max godzinkę i zabieram się do tego zwykle po 3 miesiącach :D A teraz mogę go mieć cały czas w autku w razie jakiejkolwiek draki (która lepiej by nie wystąpiła ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) i podglądu parametrów pracy silnika na bieżąco.
Linijka z podstawkami różnych obudów SMD must have elektronika, a ja nie miałem akurat tego - a faktem jest, że ciężko spamiętać wszystkie rozmiarówki o czym sam zdajesz sobie pewnie sprawę - więc prezent jak najbardziej trafiony :)

Tworząc ten wpis kończę czytać list, jest naprawdę super, dzięki Ci za całą tę paczkę, naprawdę nie wiem skąd Twoje obawy, że zawartość mogłaby być nietrafiona, jest zupełnie przeciwnie :D dziękuję raz jeszcze! :D
Chciałbym też życzyć Tobie powodzenia przy spełnianiu pasji i realizacji marzeń :) Kto wie, może kiedyś będę Twoim klientem :D

PS. Też ubolewam nad tym, że garaż nie zmieściłby się do paczkomatu, może w końcu miałbym własny do majsterkowania przy aucie :D ale kto wie, może #inpost odpowie kiedyś na podstawowe potrzeby użytkowników ( ͡ ͜ʖ ͡)

Wołam @Auth, bo czytając wpis Twój oraz @Harold 'a odnoszę wrażenie, że nasza trójka wręcz idealnie wpasowała się w swoje gusta, sprawiając sobie niesamowitą ilość radości, szczerze to jakby w przyszłym roku trafiła nam się taka sama trójka Mikołajów tylko w odwrotnej kolejności to byłoby naprawdę coś, co chciałbym doświadczyć :D
Ekipo @wykoPAKA - zrobiliście naprawdę kawał świetnej roboty, organizując tę akcję kolejny raz oraz dobierając tak świetne osoby :) dziękuję!
#wykopaka #pokapake
NagiMiecz - Pan Mikołaj okazał się kozacki #pdk @Harold ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jeszcze oczom ...

źródło: comment_1607869889LHJhnktIu73nNnFwi8L7fq.jpg

Pobierz
  • 10