Wpis z mikrobloga

No i stało się! Mam i ja! Dotarła do mnie paczucha od mirabelki @Auth :)

Udało jej się do końca utrzymać w tajemnicy płeć, bo nawet czytając list myślałem, że to mirek z bardzo ładnym charakterem pisma :D
Bardzo spodobało mi się pakowanie (gdzie mogę dostać taki papier? :D)

No a co do zawartości to co tu dużo mówić, po prostu super!!!
Gry nie znałem, ale czytając opis na pudełku już wiem, że mi się spodoba (teraz żona siedzi i czeka, aż skończę pisać, żebyśmy mogli pograć :D) więc na pewno będzie grane nie raz.
Kaczuszka z fallouta, chyba nie można było się lepiej wstrzelić z personalizacją Uwielbiam to uniwersum, a kaczucha pomoże mi w debugowaniu, wreszcie będę mógł przestać gadać do siebie, bo to chyba nie do końca dobre dla zdrowia psychicznego xD
Widać też, że było stalkowane, bo dostałem chipsy o moim ulubionym smaku salt & vinegar :D
Był też oczywiście list, ale to już nasza prywatna sprawa :P (spojler w liście bardzo mnie rozbawił :D)

Podsumowując, paczka świetna! Od godziny nie schodzi mi z gęby uśmiech i pewnie zostanie ze mną jeszcze długo.
Tobie mirabelko, życzę wspaniałych Świąt oraz cudownego roku 2021!!! ʕʔ

Dobra muszę kończyć, bo mi zaczynają słodycze znikać xD
#pokapake #wykopaka
Harold - No i stało się! Mam i ja! Dotarła do mnie paczucha od mirabelki @Auth :)

...

źródło: comment_1607858430Ti6FCOXlq1cOBgwJRQf3pc.jpg

Pobierz
  • 13
@Harold: Do Pojedynku koniecznie dokup jeden z dodatków, mocno wyciągają ten tytuł w górę. Zawsze polecany był Panteon (który i ja też rekomenduję), a ostatnio swoją premierę miała Agora, która bardziej skupia się na negatywnej interakcji, więc kwestia gustu który wybrać (można wrzucić też oba na raz, ale to już polecam po ograniu).