Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Piszę na anonimowych, bo temat dla mnie delikatny.

Wielokrotnie był poruszany wątek darmowej antykoncepcji, opłacanej z podatków.
I ja się pytam - dlaczego?
Dlaczego osoby atrakcyjne mające tyle szczęścia, by ciupać bez płacenia (i będąc pożądanym) mają jeszcze dostać antykoncepcję - również bez płacenia. Coraz więcej osób (praktycznie wyłącznie mężczyzn) jest wykluczonych seksualnie. To z jakiej racji mają łożyć (pośrednio, ale jednak) na coś, z czego nie skorzystają, bo są nieatrakcyjni fizycznie.
Żeby nie było - nie optuję za zmuszaniem kobiet do zaspokajania tych nieatrakcyjnych - jestem przeciwko zmuszaniu kogokolwiek do czegokolwiek, zwłaszcza do udostępniania swojego ciała wbrew woli. Ani również za opłacaniem np.: prostytutek do tego typu zadań.
Chodzi mi tylko o odrobinę szacunku do drugiego człowieka - nieważne jak wygląda.

Zanim ktoś napisze coś w stylu "ale oni (atrakcyjni ludzie) też płacą na to" to odpowiadam: tak, tylko oni będą z tego korzystać.
Lub "wiele rzeczy jest opłacane z podatków, np.: drogi, służba zdrowia (lipna, ale jest), uniwersytety" ja na to: Ja z tego korzystam, więc mi nie przeszkadza, że jest to finansowane z pieniędzy podatników (w tym również moich).

Reasumując (albo tl;dr jak kto woli) skoro ludzie chcą antykoncepcji (by uniknąć niechcianej ciąży lub chorób wenerycznych) to niech sobie z własnych pieniędzy to finansują - ja na swoje przyjemności (typu skiny w grze) też płacę za swoje.

#przegryw #blackpill #incel #dyskryminacja #antykoncepcja

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5fd509f67aca0b000b77f6d1
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Przekaż darowiznę
  • 18
@AnonimoweMirkoWyznania: Ale przecież osoby nieatrakcyjne będą mogły korzystać z antykoncepcji darmowej i powszechnie dostępnej. Tylko niewielki procent przegrywów, którzy nie ruchają będzie na tym "stratny". No zresztą w całym projekcie darmowej antykoncepcji chodzi o zahamowanie niechcianych ciąż wśród osób, które nie stać na jakąkolwiek antykoncepcje co za tym idzie na utrzymanie dziecka tym bardziej.
@AnonimoweMirkoWyznania: wiem jaka jest różnica w definicji. Ale co z tego jak na jeden post tego typu jak tutaj przypada tysiące wiadomojakich których autorzy uważają siebie i podpisują się jako incele ¯\_(ツ)_/¯ swastyka to też hinduski symbol szczęścia, ale został zagarnięty przez hitlerowców. Tak jak o pojęcie incel zostało zagarnięte przez mizoginow i dziś jest jednoznaczne.
Rozpisalam się specjalnie żeby móc linkować do tego komentarza w takich sytuacjach ( ͡°
@AnonimoweMirkoWyznania: Wiem, że tag #przegryw rządzi się swoimi prawami, czyli skupionymi na sobie egoistami którzy nie potrafią widzieć nic poza swoim "cierpieniem życiowym" które sami sobie sponsorują, ale sponsorowanie antykoncepcji nie jest dla obywatela, tylko dla państwa.
UK wprowadziło to dlatego, że taniej jest zasponsorować gumki niż utrzymywać (zwłaszcza nieletnie) samotne matki i ich dzieci, zapewniać im mieszkanie, darmowe studia, ubrania, żywość, na czas nauki opiekunkę etc.
hahaha: zataczacie dziwny krąg poglądami i tym #!$%@? o atrakcyjności lub nie i wyznaczniku atrakcyjności.

W obecnym systemie jak rozwiązła kobieta (lub nawet nie rozwiązła) zrobi sobie dzieciaka, nawet nie koniecznie wiadomo z kim... To opieka, płacenie na niego i takie tam spada też na Ciebie! 20pln na kobiete miesięcznie (na tabletki czy inne wkładki) to mało względem bólenia x lat przez fundusz alimentacyjny, zasiłki samotnych matek, ewentualne interwencje mopsu/policji/koszty sądowe
WiedźmińskaŁania: Tak jak wcześniej pisali, lewica chce przekonać do siebie młode juleczki i sojowych oskarków. Ja jestem zdania że jak nie masz chociaż kilkunastu złotych na prezerwatywy - nie ruchasz i koniec. Oczywiście tutaj jest kolejna cecha lewicy, bo niby darmowa antykoncepcja ale ktoś za to będzie musiał zapłacić i to m.in ja będę sponsorował ruchanie małolacie i żeby jej chad mógł sobie kończyć w środku.

Zaakceptował: sokytsinolop