Wpis z mikrobloga

Uznałem, że to niemożliwe, że w GTA V, czyli w 7-letniej grze (niedługo 8) z 2013 roku, był lepszy ruch uliczny niż w #cyberpunk2077

Aż nagrałem krótki filmik pokazujący zachowanie NPCtów jak napotykają przeszkodę xD
Pamiętacie jak największym problemem GTA było to, że NPC były czasami "zbyt agresywne"? Chyba wolę to, niż kilometrowe korki, bo pojazd napotkał przeszkodę od której wystarczy odbić 5 centymetrów niż stać i czekać aż się łaskawie przeniesie xD

To samo z NPCtami, które mają gdzieś jeśli mierzy się do nich z broni. Może w przyszłości to normalka?

#ai #gtav #cyberpunk
niochland - Uznałem, że to niemożliwe, że w GTA V, czyli w 7-letniej grze (niedługo 8...
  • 49
  • Odpowiedz
to jest na sile psucie cyberpunka

nikt normalny tak nie gra

stając w poprzek


@stefan_1971: Tylko właśnie to psuje całą immersję gry. W GTA V staniesz w poprzek ulicy to cię samochody ominą. W Cyberpunku będą stać i stać i stać i
  • Odpowiedz
@niochland: zgodzę się z tobą. Tylko trochę mnie śmieszy ta cała sytuacja z gadaniem że #!$%@? itp. I porównywaniem do GTA V.
Czy ktoś z was grał na premierę w 2013 roku w GTA V na Ps3?
Chciałbym tylko przypomnieć że wtedy była identyczna nagonka na rockstar. Wywalanie gry, ścinki, niskie fps, bugi na każdym kroku( do dziś w garażu online mam samochód franklina, który się teleportował z offline do online specjalnym bugiem z drzwiami).
Ruch uliczny? 3-4 auta na ulicy, lub trochę więcej na autostradzie.
Jakie były śmiechy na forach że to wersja beta gry i teraz będą ją naprawiać.
Jeszcze podczas premiery na Ps4 gra nie działał
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
I normalnie bym ci przyznał rację, że jak ktoś "nadwyręża" system gry to niech nie oczekuje, że twórcy przewidzieli absolutnie wszystko

@niochland: to znaczy, że ktoś dał dupy w QA, takie "nadwyrężanie" to podstawowy TC, który powinien spassować. A że ktoś to klepnął to już druga sprawa. To tak jakby producenci samochodów stwierdzili, że nie ma co rozwijać bezpieczeństwa bo wypadek samochodem czy wjechanie w drzewo to "nadwyrężanie" przeznaczenia samochodu.
  • Odpowiedz
@Merc99: ja gralem w gta v w dniu premiery.
Pamietam czekanie az sie sciagnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Teraz cyberpunk to samo ale nie pogralem bo mam tylko konsole i slabo strasznie wyglada.
Poczekam na patcha :)
  • Odpowiedz