Wpis z mikrobloga

Po 12 latach w Danii pracując na 5osiiwkach przez chwilę przeszła mnie mysl aby wrócić do polski(specialnie z małych). Akurat zjeżdżając na święta umówiłem się na 2 rozmowy w okolicy centralnej WLKP. Czy #!$%@? oferując 30zl i 33zl netto za godzinę pracy to jest u was #!$%@? normalne??? XD za to idzie wyżyć w tej polszy??? Nie wyobrażam sobie utrzymać chate, dziecko i żyć w miare jak człowiek a nie jak jakis żul spod biedry za 5k na łapę. Pytam powaznie jak wy pracujecie w tej branży za takie stawki???
#pracbaza
#cnc
  • 233
@fertus: Ej ja tu jestm kozak, chcesz być taki jak ja zajebisty to wracaj do polski i za godzine pracy bierz 150zł biedaku albo więcej, nie zrobisz tego bo jesteś operatorem cnc bez swojej maszyny pewnie nawet i cię tam trzymają bo jesteś dobry i tani i nie poerdolisz im głupot do ucha tylko pracujesz bo pewnie języka nie znasz, a ostatnio ci nawet czynsz opuścili w szopie w której tam
w 2004 miałem 50 lat, jadłem betonowe płyty z chodnika i zagryzałem je igliwiem, na szczęście nadarzyła się okazja i #!$%@?łem do wielkiej brytanii. Tutaj od razu dostałem pracę, ludzie zaczęli mnie głaskać po głowie, przechodnie tak miło zatrzymywali się i chwytali mnie za policzki, przyciągali do swojej twarzy i smyrając noskiem o mój nosek i uśmiechem mówili "a kuci kuci ty nasz dzielny pracowniku, a miziu miziu proszę weź pracę, tutaj