Wpis z mikrobloga

#famemma Powoli zaczynam sobie uświadamiać że na tym tagu siedzi najgorszy margines społeczny. Cała ta afera obnaża nie tylko samych w sobie influencerów, ale całą społeczność internetową. Reakcja wykopków na filmik Boxdela i Dubiela jest conajmniej żałosna, ludzie Wy naprawdę nie widzicie sensownych argumentów, które jednak przedstawiają cała sytuację inaczej niż to jak to zrobił Wardęga z Konopem?

Tag na którym ludzie propsuja już od lat patologie (przyznaję, często potem się od niej odwraca), a następnie Ci sami ludzie chcą rozliczać patologiczne występki innych, patrz Nitro, Gimper i inni. Tylko czekać aż w końcu ktoś się weźmie za ten syf jakim jest ten tag.
  • 16
  • Odpowiedz
Powoli zaczynam uświadamiać się że na tym tagu siedzi najgorszy margines społeczny


To gratuluję refleksu XD
  • Odpowiedz
@TheFunGuy: na tagu widze conajmnie 3 grupy;
- tych ktorzy sa dla dymow
- ludzi z watahy ktorzy na poczatku afery robili z baxtona i dubiela pedofilow, liczyli na te wielkie mocne dowody wardegi ktore sie nie pojawia a teraz robia fikolki
- ludzi ktorxy szkaluja wardege i oskarka za ich gierki i manipulacje i robienie z tej sprawy cyrk dla zasiegow.
  • Odpowiedz
  • 2
@BombaskaEskadraLotnicza: Masz rację, aczkolwiek tutaj nie tyle co siedzą fani ludzi. A bardziej patologii, chaosu.
@ellbanditoo No nie wiem, chociażby sama moderacja ukruci ten wysryw na wykopie? A może jak ktoś się huśnie za pomawianie w internecie i cała sytuacja stanie się mocno medialna, to do losowo wybranych ludzi mogą zastukać smutni panowie. Myślę że taki Stuu też myślał a co mi zrobią?
  • Odpowiedz
@TheFunGuy: Widze sensowne argumenty i stwierdzam ze dubiel jak i baxton wydali obaj ch.a warte oswiadczenia lecz na Dubiela sie nabralem totalnie bo jest dobrze zrobione i widac ze to nie on sam je robil co nie zmienia faktu ze Wardega i Konop sobie robia hajs na tej calej aferce za co nie mam za zle ale po jakiego ch.a Wardega robi pseudo Hajp pozniej broni Baxtona na lajvach na ig
  • Odpowiedz
@TheFunGuy: sam jesteś marginesem. Ja po prostu uwielbiam, jak życie uciera nosa cwaniaczkom, którzy myślą, że są rasą panów, bo na kimś się wybili. Większość uważa tych internetowych pajaców za ludzi sukcesu, bo dużo zarabiają, a nie lekarzy, programistów, prawników i innych specjalistów, którzy do czegoś doszli ciężką pracą. Dzieciaki tym bardziej. To mają być idole? Moim idolem był Adam Małysz, Ronaldinho albo Cristiano Ronaldo, a nie jacyś odklejeńcy żyjący w
  • Odpowiedz
  • 0
@Thiocomaster Nie uważam ich za elitę, ale na pewno nie nazwałbym ich cwaniakami. Ot, wtedy jeszcze dzieciaki, miały troszkę szczęścia zaczynając kręcąc filmiki w odpowiednim czasie, niektórzy z nich mają charyzmę, urodę, pomysłowość. Po prostu nie ogarniasz że świat idzie do przodu, ciągle się zmienia, co za tym idzie ludzie potrzebują nowych rzeczy.

Ty powiesz że ludźmi sukcesu są programiści, inżynierowie, a ludzie starszej daty powiedzą, że to nie praca, bo jak
  • Odpowiedz
@TheFunGuy:

Już nawet nie wspominając że między innymi dzięki Boxdelowi masz ten tag, więc taki Boxdel wniósł więcej do Twojego życia niż jakiś

nędzny programista.


Chyba żartujesz. Gdyby nie programiści to wykop by nie istniał. Przelewu online byś nie zrobił, nie kupił biletu w autobusie i miliona innych rzeczy. Raczej praca programisty jest dużo bardziej potrzebna społecznie. Bez rozrywki, którą dostarczają influencerzy, każdy by przeżył. To nie jest coś niezbędnego do
  • Odpowiedz
  • 0
@Thiocomaster Ja nie mówię o programistach, a po prostu porównuje jednego Boxdela do jednego programisty, przeczytaj jeszcze raz powyższą wiadomość. Boxdel jako jeden z pomysłodawców fame przyczynił się do tego że teraz siedzimy tutaj i dyskutujemy na tagu #famemma o jakichś pierdołach. Oczywiście są pewne jednostki w innych dziedzinach, które NA PEWNO miały większy wpływ na Twoje życie. Ale jak można mieć takie klapki na oczach by nie widzieć wpływu dzisiejszych gwiazd
  • Odpowiedz