Wpis z mikrobloga

Po 12 latach w Danii pracując na 5osiiwkach przez chwilę przeszła mnie mysl aby wrócić do polski(specialnie z małych). Akurat zjeżdżając na święta umówiłem się na 2 rozmowy w okolicy centralnej WLKP. Czy #!$%@? oferując 30zl i 33zl netto za godzinę pracy to jest u was #!$%@? normalne??? XD za to idzie wyżyć w tej polszy??? Nie wyobrażam sobie utrzymać chate, dziecko i żyć w miare jak człowiek a nie jak jakis żul spod biedry za 5k na łapę. Pytam powaznie jak wy pracujecie w tej branży za takie stawki???
#pracbaza
#cnc
  • 233
  • Odpowiedz
Po prostu jesteś robakiem, który siedzial ZAGRANICO i nawet nie zauważył, że tam jest tak samo jak w Polsce czy gdziekolwiek indziej, tylko nie widzisz tego bo nie jesteś stamtąd. Jest dokładnie tak samo, tylko nikt nie będzie cię dziobał o 100zl bo jesteś tym robakiem, który zarabia najmniej XD


@kaaban: Chyba sam nie ogarniasz jak wygląda rzeczywistość poza Polską (jeżeli kiedykolwiek byłeś poza nią). Tak, zagranica nie jest idealna
  • Odpowiedz
@fertus:
Wyborna zarzutka, milordzie ()
Niezmiernie szanuję za striggerowanie wykopków i wywołanie niemożebnego bólu dupy przez proste stwierdzenie faktu, że żyjemy w gówno-kraju z gówno-zarobkami i powszechną mentalnością robaka-niewolnika ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@fertus: pewnie masz odłożone na taką maszynę pracując w tej Danii. To kup taką maszynę i zarabiaj 450pln za jej godzinę pracy minus amortyzacja. Dlaczego tego nie zrobisz?
  • Odpowiedz
@BajerOp: ale ja na taką maszyne nie zbieram i nie zamierzam pracować na swoim. Zapytałem się tylko czy takie pato stawki są u was normalne. To wy zaczynacie gówno burze.
  • Odpowiedz
@NapoleonWybuchowiec: Bylem w roznych krajach czy to w EU czy poza ale w Polsce ludzie sa bardzo zazdrosni, zlosliwi, zgryzliwi a Rząd nas rucha na kazdym mozliwym kroku


@loczyn: Byłeś, ale czy pracowałeś? Uwierz mi, że wszędzie znajdziesz ludzi zazdrosnych, złośliwych i zgryźliwych. Wystarczy w jakimś miejscu pomieszkać dłużej niż 3-4 tygodnie.
  • Odpowiedz