Wpis z mikrobloga

@ostrykuc666: @JackMarston2: @thomekh: @Kernydz: @CJzSanAndreas: czy wam #!$%@? tak hejt do łba zalazł albo #!$%@? mózgowe że nie potraficie znaleźć żadnej merytoryki i kulturalnej krytyki... Obejrzyjcie ten materiał w którym krytykuje wersje na ps4!

https://youtu.be/DTpYy7j0vr8

Ps. Wiedziałem że siedząc tutaj na portalu Białka nie należy spodziewać się wiele ale serio ręce opadają!

Ps2. Tak też jestem tak samo roczarowany CP2077 i średnio lubię Jordana i pogram przy
@thomekh: Podaj link, minutę i sek nagrania. Wiadomo nahajpowanie to grzech główny paidowych recenzentów ale mówimy tu o kluczowym aspekcie jakim jest PC a chodzi o jego konfigurację! I tak uważam że należy mieć Rigcz i ogarnąć że nie każdy doświadcza tego samego z PC!

Ps 9:40 w tym materiale który mi podeślesz nieco więcej krytyki więc argument jest inwalidą!
@thomekh: 9:50 - od tego momentu przecież wspomina o błędach i gliczach. Btw ja też nie lubię Jordana i widząc materiał o Cyberpunku na PS czułam trochę dysonans względem tego, jak bardzo zachwycał się grą w pierwszej recenzji (na PC), ale w sumie trzeba mu uczciwie przyznać, że nie ukrywał w niej, że gra ma mnóstwo błędów i przez to zdecydowanie nie zasługuje na miano arcydzieła.
@CJzSanAndreas: Lol. Nie, nie są. Najbardziej niewiarygodne i przekupione recenzje robią zwykle mali twórcy, bo się boją, że następnym razem kodu czy innego gadżetu nie dostaną.
Czasem producenci gier mają ból dupy po recenzji i serio się obrażają, ale w większych mediach coś takiego jak recenzja sponsorowana nie istnieje. To zresztą mogłoby mieć poważne konsekwencje prawne i nawet z tego powodu każdy się boi, bo jeszcze konkurencja się dowie i naskarży.
@ostrykuc666: przecież on mówił o błędach na pc i nagrał film o tym że kupił na swoje PS4 i jest to #!$%@? gra xd i będzie czekał na patche bo nie może na to patrzeć xD