Wpis z mikrobloga

Czaicie jaki to musiał być mindfuck dla doświadczonych developerów z CDPR? Już się cieszysz na myśl o tym, że zrobisz najlepszą grę ever. Widzisz oczyma wyobraźni chwałę i splendor. Myślisz o tych zajebistych mechanikach rozwoju postaci, eksploracji...Tylko ludzi trochę brakuje, ale spoko. Wszyscy utalentowani programiści będą chcieli przy tym pracować. Nie ma się o co martwić.
I co się za jakiś czas okazuje? Szef przyprowadza do biura kilkadziesiąt Anet xD mówiąc, że to "brakujące ogniwa" naszego zespołu, że są parytety, że dziewczyny SĄ NAJLEPSZE SPOŚRÓD DZIEWCZYN na rynku pracy. Patrząc na ich umiejętności sam również zaczynasz nabierać pewności, że to "brakujące ogniwa" tylko nie w tym kontekście, w jakim rozumie to szef. Siedzisz i nagle dociera do Ciebie w jakie gówno się wpakowałeś i że 8 lat to i tak nic, bo i dwa razy tyle byłoby za mało żeby się w takiej sytuacji wyrobić ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Najlepsze jest to, że CDPR chciał tym sobie kupić dobre opinie lewicowych mediów i społeczności a oni i tak ich jadą jak bure suki i polecają bojkotować grę, bo "krancz" i wykorzystywanie ludzi przez korpo xD Pewnie prosili Anety żeby chociaż trochę po godzinach zostawały xD

#cyberpunk2077 #cdprojektred #bekazpodludzi #takaprawda #pasta
  • 5
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@Kenneth66: pucowanie się ile to julek i anet nie jest w zespole, wspieranie LGBT i BLM w social media, zrezygnowanie z RPG na rzecz "action-adventure", zatrudnianie celebrytów i ogólnie od pyty wszędzie marketingu i product placement jak z jakimś Oreo. Chyba tylko jeszcze podpasek Cyberpunk 2077 nie widziałem ( _)
Może oni tą grę jeszcze wyprowadzą na jakiś poziom ale spodziewałem się, że przy tym wszystkimco wymieniłem to