Wpis z mikrobloga

To przecież specjalnie. 17 figur, źle ustawione, zły ruch na początku, a czerwone kółko plus wytrzeszczone oczy i dekolt mają odwrócić uwagę. Wygłupy i tyle.


@Polanin: Pewnie masz rację. Na instagramach nie bywam, nie znam konwencji
@LowcaG: A jesteś pewien, że to w ogóle wisi gdzieś na instagramie? Wszystko zamazane. Po co to zamazywać? Jeśli ktoś ma 30ooo polubień to raczej nie zależy mu na prywatności takiego postu. Ktoś to skleił w paincie i tyle.
@LowcaG: No to nie wiem. Ludzie jej tam wypisują, że wszystko jest źle, więc chyba zdaje sobie z tego sprawę. Do tego chyba ilość polubień może zobaczyć tylko ona (pewien nie jestem), więc może sama to puściła w drugi obieg?
Do tego chyba ilość polubień może zobaczyć tylko ona (pewien nie jestem), więc może sama to puściła w drugi obieg?


@Polanin: Nie wiem nie znam się. Ale myślę, że gdyby ułożyła normalnie to by nie było o niej mowy, wiec wszystko się zgadza ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@rrdzony: Ło Paaaanie, a kto to panu tak #!$%@?ł. Laufer koło laufra, wieża koło wieży, No #!$%@? wszystko #!$%@?. Dobrze, że chociaż pionki z przodu.