Wpis z mikrobloga

Ale mam maksymalnom pogarde dla normictwa, nawet nie chodzi o to że som normickami a wiadomo że normick = gupek

Chodzi mi o to że oni nie majom własnego gustu tylko idom małpim pendem za wszystkim co przehajpowane jak teraz z tym cyberpunkiem. Czy seriale na przykład, zauważyliście że każdy normick ogląda to samo? xDDD bo modne, nie interesuje się zbytnio tematyką danego serialu czy coś ale ogląda bo wszyscy oglondajom i wyzerowałoby mu w towarzystwie pasek dynaminy gdyby nie zachowal małpich odruchów stadnych.

Jak muchy jakieś czy inne robacki, nasypać im cukru to wszystkie lecom jak by były organizmem połączonym.

#przegryw #tfwnogf #depresja ##!$%@? #niewychodzimyzprzegrywu #bekaznormictwa #bekazrozowychpaskow #bekazniebieskichpaskow #rozowepaski #niebieskiepaski
  • 22
@JestemPrzegrany: czyli twoim glownym problemem jest tutaj potrzeba zwiazku, relacji, stalego lub przygodnego seksu? Piszesz w swoim poscie o jednej rzeczy, a tutaj nawiazujesz do czegos innego.
Podalem ci przyklad, przegrywa znam z wlasnego doswiadczenia i doswiadczen innego znajomego.


@maze: to wklej tu jego morde i opisz cała historie, podejrzewam że to jak zwykle nazywasz przegrywem kogoś kto nim nie jest ale historyjka ci pasuje do twojej tezy więc trzymasz się tego kurczowo mimo że nie masz racji.

Sprobuj nie okazywac tyle pogardy komus kto z toba rozmawia


@maze: xDDD? komu?
Masz swiadomosc, ze przegryw to nie tylko defekty fizyczne.


@maze: Jest tylko jedna definicja przegrywu ale jestem ciekaw co tam wymyślisz, podaj swoją, chętnie się pośmieję

Mając mordę przynajmniej 8/10 wszystkie inne aspekty to wyłącznie własne zaniedbania bądź kretyńskie decyzje, przegryw nawet podejmując najbardziej optymalne i przemyślane decyzje i tak nie dotrze tam gdzie normick z dobrą mordą.

Więc nie masz racji, wygląd i wzrost = wszystko.