Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@BolekLolek3: jako że konsola nie wyrabia
Widoczne loadingi postaci w czasie rzeczywistym, tak samo świat, zmniejszone cząsteczki oraz jakoś obrazu czy też życie miasta
Co do samego grania, zanotowałem może parę tz.w crunchy, gra chodzi w 30fps bodajże
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@BolekLolek3: osobiście kupiłem, mam FATa od premiery. No nie jest to najlepsza optymalizacja i gra mi się pod względem płynności gorzej niż np w taki RDR2 czy Death Stranding. Będą na pewno potrzebne łatki, ale tak czy inaczej grę przejdę na tej generacji. Nie ma dramatu, ale trzeba liczyć się z tym, że spora awantura na mieście najpewniej nie pozwoli na płynne 30 FPS. Niemniej jednak nie jest to żaden pokaż
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@BolekLolek3: tak, wierzę w to, że z czasem ta gra wyjdzie powoli na prostą. Jeżeli stawiasz głównie na ciekawą fabułę, grafika może być trochę uboższa i nie wszystko musi chodzić w 60 Fpsach to ja polecam kupić. Może przemawia przeze mnie wewnętrzny fanboy... To jest trochę pieniędzy, ale pomimo 2 restartów, paru zauważonych bugów miałem ogromną radochę, bo klimat czuć i to jest najważniejsze. Poczytaj opinie na reddicie, poszukaj informacji nie
@sto0osik: a to nei jest tak ,że jak kupisz na ps4, to potem ona też będzie działać na ps5 z pełnym patchem next gen, więc de facto kupujesz raz, na ps4 mozesz przejsc dla fabuły, a potem znowu na ps5 pod grafikę?
@BolekLolek3: więc mam w dupie i jadę kupić na ps4 slim. Poznam fabułę, do czasów DLC wypuszczą łatki mniejsze i większe, jak wyjdą DLC, nabęę PS5 i wtedy przejdę całą na raz w normalnych warunkach :) Zbyt długo czekałem i zbyt dużą ochotęmam na dużego RPG, żeby sobie odpuścić.