Wpis z mikrobloga

Taa fajnie, równajmy w dół wymagania bo na jakimś ziemniaku dziś wartym 120€


@ZimnyLech90: GTA5 wychodziło na przełomie konsol i też działało na PS3 i X360. Gra była w produkcji kilka lat i była tworzona z myślą o obecnej generacji konsol bo wtedy PS5 i inne się nawet nie śniły więc skończ usprawiedliwiać CDPa bo #!$%@? i tyle.
  • Odpowiedz
@UndeadSoldier: @ZimnyLech90:

ej ziomuś, nie wiem czy wiesz, ale zapowiedzieli grę 7 lat temu, a nowa generacja ma niecały miesiąc. Więc to chyba poprzednie powinny ją obsługiwać porządnie bo pod nią je robili, no chyba, że wiedzieli, że za 7 lat będzie kilka dni przed premiera nowej generacji.
Tylko w takim wypadku nie powinni też wydawać na stare konsole skoro mają w nie #!$%@? ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@ZimnyLech90: ale to nie wina konsoli xDD jakoś GTA5 nie oberwało tym że jest na PS3, X360 oraz PS4 i XONE więc po co te fikołki? Poza tym tutaj nie chodzi o to że przez wersję na PS4 ta gra jest słaba na PC, tu chodzi o to że wersja PS4 jest słaba i taki ty zrzucasz to na konsole skoro to wina konsoli to czemu GTA 5 wygląda lepiej,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@d1sconn3cted: Z powodu optymalizacji po kosztach, zamiast stworzyć gorsze tekstury i obciąć niektóre efekty to draw distance im śmieszny wyszedł. Uparli się na brak odczytywania gry, na nextgenach i PC to działa, niestety na starych konsolach nie.
  • Odpowiedz
@Aventadorrre: Czy myslisz, ze jak producent samochodu zapowiada nowy model, to zapowiada go w momencie zaczecia pracy, czy posiadajac juz ogromna ilosc wyprodukowanych egzemplarzy. Porównanie nietrafione, bo software development i produkcja z fabryki to dwie różne rzeczy.
Nie mówię, ze nie szkoda mi ludzi odpalających to na ps4 fat, czy odpowiedniku u Xboxa, ale szanujmy sie. Tam siedzi procesor z 2008 roku.
Druga sprawa, to ktos na gorze podal TLOU.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@UndeadSoldier: 2, 3 lata temu już pewnie nad tą grą sporo pracowali, a wtedy też nie było jescze mowy o nowej generacji. Sorry ale do mnie takie argumenty nie trafią. Dla mnie sprawa jest jasna. Jak chcesz wydawać na stare konsole to dostosuj grę na nie porządnie, a jak nie to nie wydawaj i nie wciskaj kitu za 250zl
  • Odpowiedz
@Michal9788: Byłem tymi grami potwierdzam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A tak na serio to juz przytotoczenie PS3 (tez posiadam i ograłem sporo tytułów) to nigdy nie widziałem gry z tak zaawansowanej technicznie, tym bardziej RPG. Cos za cos. Moja ulubiona gra z PS4, dla ktorej dokupilem PS4 to byl Bloodborne, niestety ogrywajac go znow niedawno, widac zab czasu i to, ze była tworzona, aby wlasnie dzialac
  • Odpowiedz
@Aventadorrre: Nie mówię, ze jako posiadacz PS4 Slim, nie chciałbym miec odczuc z gry na poziomie PS5, ale po cos jest PS4 Pro, po cos pozniej wychodza nowe generacje.
Poprawia preloading tekstur pod PS4 ponizej Pro i bedzie okej. Zal i bol, ze nie jest na premiere, ale cmon. Konsola kosztuje ponizej tys zł., PC, zeby ja obsluzyc fajnie potrzebuje przynajmniej 2x tyle, prawie 3, a my sie kłócimy o
  • Odpowiedz
@UndeadSoldier: no to powinni powiedzieć że wymagane jest minimalnie ps4 pro. Jakoś na pc nie mają problemu podania minimalnych wymagań. Myślisz że casualowy gracz będzie zastanawiał się nad procesorem w konsoli? Nie widzi napis ps4 to kupuje tak jak to od zawsze działało w konsolach. Sprzedawanie gry w takim stanie na konsole to kompletny brak szacunku do konsumentów
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@UndeadSoldier: pierwotnie gra miała wyjść w kwietniu a wtedy nawet nie było wiadomo jak konsole nowej generacji będą wyglądać a co dopiero żeby można było je kupić i na nich grać. Więc jak chcieli grę wydać już w kwietniu to chyba głównie projektowali grę na starsza generację więc co to za argument, że konsola jest z 2013 roku? RDR 2 jakoś to nie przeszkadza i na PS4 fat wygląda i
  • Odpowiedz