Wpis z mikrobloga

@d1sconn3cted: ale co ty porownujesz? widziales ty w gta5 takie tlumy? a gta na koniku to glownie dzieje sie na pustych polach gdzie gta5 jest duzo szybsze niz w miescie

a ty jeszcze chcesz zeby to na ps4 ruszylo albo na ps5 gdzie jest max 350W zasilacz gdzie w pececie ma 500W XD gdzie ta moc? czym ma to niby zrobic?
idziales ty w gta5 takie tlumy?


@farara: widziałeś w cyberpunku na ps4 tłumy? xDD

a ty jeszcze chcesz zeby to na ps4 ruszylo albo na ps5 gdzie jest max 350W zasilacz gdzie w pececie ma 500W XD gdzie ta moc? czym ma to niby zrobic?


@farara: aha, to im więcej Watów coś pobiera tym wydajniejsze? XDD No widzę że dobry z ciebie komputerowiec znawca tematu xDD
@d1sconn3cted: no ja wiem ze ty z 80W uzyskujesz 1000W mocy muzycznej ty POMPO XD
oczywiscie ze tak komputer jest wydajniejszy od tableta z androidem

no nie ma tlumow tak jak na pececie w gta5 tlumow tez nie ma, tak to jest jak sie zreneruje niby to co jest gra przed premiera a potem sie nie da zrenderowac wiecej niz gta5
no ja wiem ze ty z 80W uzyskujesz 1000W mocy muzycznej ty POMPO XD


@farara: to mówisz że pentium 4 to był wydajniejszy niż dzisiejsze i3/i5? Bo przecie pobiera więcej prądu xD
Oczywiście takie rzeczy jak optymalizacja, która jest 100 razy prostsza w przypadku konsol (ten sam hardware) vs PC gdzie masz milion możliwości co będzie w środku to kolejna bajka, ale spoko żyj dalej w swoim świecie "ekspercie".
@d1sconn3cted: oj tak wyjedz z p4 XD za czasow p4 byly zasilacze po 300-400W a dzis juz robia po 500-1000w a nikt juz nie kopie.
jaka optymalizacja XD ze niby na konsolach gdzie sa takie same procesory ... nawet nie bede kontynuowal XD

ty optymalizacjo XD no tak sobie tlumacz ze na 300W konsola moze dac rade XD no to nawet gdyby mogla to ja producent ubije byle tylko nie usmazyla
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@powaznyczlowiek: niestety jesli chodzi o grafike i glitche to niestety prawda :(
Mam ps4 pro i momentami wyglada naprawde slabo. Po niecalych 3h gra sie zkrashowala z jakims errorem i to by bylo na tyle.

Nie jest tragicznie ale jestem po prostu zawiedziony i rozczarowany. Liczylem na zarwanie nocki a odechcialo mi sie grać