Wpis z mikrobloga

A wiec jak zapowiadałem - robię #rozdajo z powodu kolejnego odrzucenia mojej weryfikacji w tegorocznej #wykopaka bo zdaniem weryfikujących nie była dostatecznie spersonalizowana. Z racji takiej, iż z moim psiakiem pożegnałem się w te wakacje i nie używam smartfona z #android prezenty lecą do kogoś innego.

Z jednej strony lepiej by było bez wymagań, ale prezenty były jednak nieco spersonalizowane pod konkretna osobę która:
- posiada psiaka (może być dorosły, wiek nie ma znaczenia, choć smakołyki są przewidziane na średniej wielkości pupila);
- posiada smartfon z Androidem i w przyszłym roku planowała wziąć się za siebie i powrócić do ćwiczeń.

Dajcie plusa jak wam się podobają poniższe rzeczy i byli byście szczęśliwi z takiej wykopaczki. Wybiorę lub wylosuję kogoś na koniec tygodnia i poproszę o dane do wysłania paczki / do paczkomatu przez PW.

Oto lista:
- Xiaomi Mi Band 5 Opaska Sportowa (https://allegro.pl/oferta/xiaomi-mi-band-5-opaska-sportowa-j-polski-gratis-9637843279?snapshot=MjAyMC0xMi0wM1QxNDowOTozNC4zMjdaO2J1eWVyO2VkMmQzNGIxMTJjMjE4NmYwOWVlYjVhNDQ4M2YwN2RiNjM3Y2RjYTVhMDY4YmE3MGM0NjIyNzMxMmYwMmJmNmU%3D)
- Gwiazdkowy prezent dla psa John Dog (https://allegro.pl/oferta/gwiazdkowy-prezent-dla-psa-john-dog-9818780481?snapshot=MjAyMC0xMi0wM1QxNDowOTozNC4zMjdaO2J1eWVyOzE3M2UzMjE0YmZjZTMyNzJmMDk3ODgwMGNiZTI3YWQ4NDI5YWQyMWM1OGIyNTc3MjEzYWQwY2U4MmFkZGNlMjI%3D)
- OSTRY sos Razor FIRE LIZARD 2 (https://www.facebook.com/razorhotsauces/)
- Kurczak (niejadalny) i smakołyki (jadalne)

Uprzedzając pytania - z przyczyn takich, ze nie mam jak zweryfikować czy ktoś ma skończone 18 lat nie mogę wysłać alkoholu. Wiec widoczne na zdjęciu piwa niestety ale nie zostaną wysłane. Swoją drogą #p--o Shark to mega sztosiwo. Zdjęcie załączyłem z weryfikacji #wykopaczki stąd są widoczne na zdjęciu. Oczywiście list tez odpada bo był spersonalizowany i nie sądzę, by spodobał się innej osobie niż ta do której go napisałem.
yuio - A wiec jak zapowiadałem - robię #rozdajo z powodu kolejnego odrzucenia mojej w...

źródło: comment_1607527629qo4r5NWiuzfiLGpKKT8g4E.jpg

Pobierz
  • 279
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Niewiemja: ale paczka nie jest spersonalizowana względem opisuj. Tylko czegoś co znalazł op/ lud dowiedział się od swojej pary przez anonimowe.

Więc nadal to samo wystarczyło żeby op przy weryfikacji to napisał. Co i dlaczego jest spersonalizowane.
  • Odpowiedz
@Shyvana
@carving85
Nie wiem czy pamiętacie pierwszą wykopakę czy nie, ale całe te cyrki z weryfikacjami paczek, prezentów, udowadnianie że nie jest się koniem całkowicie wypaczyło sens tej idei. Niegdyś bardziej chodziło o list, upominek miał być dodatkiem. Teraz liczy się tylko wartość i zawartość prezentu. Słabo.
  • Odpowiedz
Organizatorzy mają sprawdzić czy jest spersonalizowana - jest


@Niewiemja: Tak twierdzi OP, który nawet nie odniósł się do tego, na postawie czego tak uznał. Według organizatorów w opisie nie ma pasującego fragmentu, a op usilnie nie korzysta z okna uzasadnienia.
@kiszczak: Nie wiem czy wiesz, ale Wykopaka to inna akcja niż wykopoczta, która zresztą pod koniec też ewoluowała. Wolę "cyrk" z weryfikacją, niż cyrk z paczką z pietruszką
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@kiszczak: jak dla mnie nadal chodzi o upominek. Ale taki który chociaż trochę pasuje do mojego opisu.
Ja co prawda jestem z tych osób które mogą dostać full niespodziankę i mogę to być świąteczne "bzdety" i też będzie spoko. Ale jednak wiele osób chętnie dostanie coś co przynajmniej trochę do nich pasuje. Coś ręcznie zrobionego czy coś po prostu wybranego dla nich.
A właśnie wykopoczta pokazała że często w paczkę
  • Odpowiedz
@SKYFander Wykopaka to właśnie słaba ewolucja wykopoczty. To wszystko poszło w złą stronę. Pezynajmniej według mnie, a prawo do własnej opinii mam. Ty wolisz wartościowe prezenty. Ja wolałem sam gest, gdzie próg wejścia był niski, a zwykła lista wstydu wystarczyła by każdy kto chciał wziąć udział nie musiał stawać na głowie, by przejść weryfikację.
  • Odpowiedz
@Shyvana: Ja tam współczuję tobie i całemu zespołowi zajmującego się #wykopaka. W zalewie gówna na tym "portalu" tworzycie fajną inicjatywę, poświęcacie swój czas na dopięcie wszystkiego, bo umówmy się napisanie "paczka do 50zł róbta co chceta" byłoby dużo prostsze. A tak oprócz pilnowania paczek musicie jeszcze tracić czas i nerwy na tłumaczenie się. No nic, życzę dużo siły, bo byłoby bardzo szkoda, gdyby przez takie sytuacje inicjatywa
  • Odpowiedz
W zalewie gówna na tym "portalu" tworzycie fajną inicjatywę, poświęcacie swój czas na dopięcie wszystkiego


@Ghostur: Przecież to nie jest ich inicjatywa, oni sie tym zajęli dopiero w tym roku i od razu dali ciała. Do wcześniejszych organizatorów jakoś nikt nic nie miał
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Niewiemja: jakoś 99% użytkowników nie ma ani problemu z opisem który napisało tak jak chciało, ani z weryfikacja paczki.

Tylko biedy op który za wszelką cenę nie chciał opisać sprawy polu tekstowym przy weryfikacji jest tak tak poszkodowany.

Ja p------e nawet nie wiem o co jest w sumie ta dyskusja bo winny jest który za wszelką cenę nie chciał opisać tego wszystkie przy weryfikacji tylko wolał kręcić aferę.

Pociesza mnie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Niewiemja:

W zalewie gówna na tym "portalu" tworzycie fajną inicjatywę, poświęcacie swój czas na dopięcie wszystkiego


@Ghostur: Przecież to nie jest ich inicjatywa, oni sie tym zajęli dopiero w tym roku i od razu dali ciała. Do wcześniejszych organizatorów jakoś nikt nic nie miał

@Niewiemja: tylko że to jest ich trzecia edycja? Więc nie wiem o czym piszesz.
  • Odpowiedz
oni sie tym zajęli dopiero w tym roku i od razu dali ciała


@Niewiemja: No nie bardzo, akcja ma 3 lata.

Opisu którego nie można napisać tak jak sie czuje tylko tak jak akurat pasuje organizatorom bo sie nie zgodzą na udział xD Bicz plis xD


Czytam czasami o tym i się zastanawiam, tak patrząc na moje smętne opisy z zeszłych edycji, czy na opisy moich par, jak musiały wyglądać
  • Odpowiedz