Wpis z mikrobloga

A wiec jak zapowiadałem - robię #rozdajo z powodu kolejnego odrzucenia mojej weryfikacji w tegorocznej #wykopaka bo zdaniem weryfikujących nie była dostatecznie spersonalizowana. Z racji takiej, iż z moim psiakiem pożegnałem się w te wakacje i nie używam smartfona z #android prezenty lecą do kogoś innego.

Z jednej strony lepiej by było bez wymagań, ale prezenty były jednak nieco spersonalizowane pod konkretna osobę która:
- posiada psiaka (może być dorosły, wiek nie ma znaczenia, choć smakołyki są przewidziane na średniej wielkości pupila);
- posiada smartfon z Androidem i w przyszłym roku planowała wziąć się za siebie i powrócić do ćwiczeń.

Dajcie plusa jak wam się podobają poniższe rzeczy i byli byście szczęśliwi z takiej wykopaczki. Wybiorę lub wylosuję kogoś na koniec tygodnia i poproszę o dane do wysłania paczki / do paczkomatu przez PW.

Oto lista:
- Xiaomi Mi Band 5 Opaska Sportowa (https://allegro.pl/oferta/xiaomi-mi-band-5-opaska-sportowa-j-polski-gratis-9637843279?snapshot=MjAyMC0xMi0wM1QxNDowOTozNC4zMjdaO2J1eWVyO2VkMmQzNGIxMTJjMjE4NmYwOWVlYjVhNDQ4M2YwN2RiNjM3Y2RjYTVhMDY4YmE3MGM0NjIyNzMxMmYwMmJmNmU%3D)
- Gwiazdkowy prezent dla psa John Dog (https://allegro.pl/oferta/gwiazdkowy-prezent-dla-psa-john-dog-9818780481?snapshot=MjAyMC0xMi0wM1QxNDowOTozNC4zMjdaO2J1eWVyOzE3M2UzMjE0YmZjZTMyNzJmMDk3ODgwMGNiZTI3YWQ4NDI5YWQyMWM1OGIyNTc3MjEzYWQwY2U4MmFkZGNlMjI%3D)
- OSTRY sos Razor FIRE LIZARD 2 (https://www.facebook.com/razorhotsauces/)
- Kurczak (niejadalny) i smakołyki (jadalne)

Uprzedzając pytania - z przyczyn takich, ze nie mam jak zweryfikować czy ktoś ma skończone 18 lat nie mogę wysłać alkoholu. Wiec widoczne na zdjęciu piwa niestety ale nie zostaną wysłane. Swoją drogą #p--o Shark to mega sztosiwo. Zdjęcie załączyłem z weryfikacji #wykopaczki stąd są widoczne na zdjęciu. Oczywiście list tez odpada bo był spersonalizowany i nie sądzę, by spodobał się innej osobie niż ta do której go napisałem.
yuio - A wiec jak zapowiadałem - robię #rozdajo z powodu kolejnego odrzucenia mojej w...

źródło: comment_1607527629qo4r5NWiuzfiLGpKKT8g4E.jpg

Pobierz
  • 279
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie wiem czy wiesz, ale Wykopaka to inna akcja niż wykopoczta, która zresztą pod koniec też ewoluowała. Wolę "cyrk" z weryfikacją, niż cyrk z paczką z pietruszką czy śmieciami z szafy.


@SKYFander: Weź przestań pierdy opowiadać. To były jednostkowe przypadki na kilkaset paczek przez kilka edycji. Pierwsze dwie edycje i to jeszcze wykopoczty były w sumie spontaniczne i tam się chyba raz czy dwa trafiły zmiotki z szuflady. Dlatego musimy
  • Odpowiedz
@kiszczak: Po prostu wykop w 2020, to nie ten sam portal co powiedzmy 7 lat temu. Wykopaka ma inne założenia i nie chodzi mi tu o to, że wolę wartościowe paczki, tylko pewną wzajemność i uczciwość, a nie, że ktoś się nastara nad paczką, a dostanie przegląd tego, co było w promocji na poczcie, albo co akurat się komu walało po pokoju.

@Niewiemja: Nie zmienili się xD
  • Odpowiedz
@carving85 Jak to byle co, byle jak? Mnie właśnie chodzi o oczekiwania. Jeśli ktoś oczekiwał Bóg wie czego to pewnie i się zawiódł. Dlatego piszę o wypaczeniu idei, bo niegdyś chodziło o sam fakt oczekiwania na list i upominek, którym mogły być choćby i dwa cukierki.
  • Odpowiedz
@magnes125: Nie wiem, ja po prostu staram się uzasadnić reguły, które obecnie są. Może nie potrafię zrozumieć tych żali, bo sam nigdy problemów nie miałem, być może jakaś przesada jest, ale z tego powodu jej nie dostrzegam.
Nie widze też przyczyn, dla których na tych regułach akcja miałaby być mniej improwizowana, czy dla ludzi.
  • Odpowiedz
@yuio: dużo gorsze paczki były i w tej a w poprzedniej to już w ogóle ta byłaby bardzo bogata. Ale taka jest cena spersonalizowanych paczek typu pietruszką i drożdże to sobie zrobisz p--o xD
  • Odpowiedz
@carving85 Piszesz o skrajnych przypadkach. Ile ich było? W pierwszej edycji chyba tylko dwie osoby dały ciała, co zresztą szybko nadrobiliśmy organizując dodatkowe paczki (sam zgłosiłem się wtedy jako dodatkowy Mikołaj). Masz swoje zdanie, ok. Ja mam swoje i dlatego już w tej "zabawie" udziału nie biorę.
  • Odpowiedz
Nie wiem, ja po prostu staram się uzasadnić reguły, które obecnie są. Może nie potrafię zrozumieć tych żali, bo sam nigdy problemów nie miałem, być może jakaś przesada jest, ale z tego powodu jej nie dostrzegam.


@lSKYFander: To nie używaj argumentów anegdotycznych. Też nigdy nie miałam problemów, a pierwszy raz od 12 lat się serio w-------m czymś na wykopie. I nie, nie tym wpisem. Całym podejściem do tej akcji.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@kiszczak: no ale dokładnie to samo jest tutaj. Takie sytuacje jak OPa jest tą skrajną. Większość po prostu dobrze się bawi nie mając żadnych problemów z organizatorami.
  • Odpowiedz
@Shyvana: jaka żenada xD Nie tak dawno przeszła bezużyteczna paczka za minimalną kwotę (pamiętna pietruszka), a teraz ktoś wykosztowuje się na Mi Banda, gdzie nie sądzę, żeby komuś się nie spodobał, a Wy macie problem.
  • Odpowiedz
Następna edycja będzie polegała chyba na wysyłaniu zamiast opisu siebie linku do Allegro. Czyżby kolejna fajna inicjatywa spitolona na wypoku? :/
  • Odpowiedz