Wpis z mikrobloga

A wiec jak zapowiadałem - robię #rozdajo z powodu kolejnego odrzucenia mojej weryfikacji w tegorocznej #wykopaka bo zdaniem weryfikujących nie była dostatecznie spersonalizowana. Z racji takiej, iż z moim psiakiem pożegnałem się w te wakacje i nie używam smartfona z #android prezenty lecą do kogoś innego.

Z jednej strony lepiej by było bez wymagań, ale prezenty były jednak nieco spersonalizowane pod konkretna osobę która:
- posiada psiaka (może być dorosły, wiek nie ma znaczenia, choć smakołyki są przewidziane na średniej wielkości pupila);
- posiada smartfon z Androidem i w przyszłym roku planowała wziąć się za siebie i powrócić do ćwiczeń.

Dajcie plusa jak wam się podobają poniższe rzeczy i byli byście szczęśliwi z takiej wykopaczki. Wybiorę lub wylosuję kogoś na koniec tygodnia i poproszę o dane do wysłania paczki / do paczkomatu przez PW.

Oto lista:
- Xiaomi Mi Band 5 Opaska Sportowa (https://allegro.pl/oferta/xiaomi-mi-band-5-opaska-sportowa-j-polski-gratis-9637843279?snapshot=MjAyMC0xMi0wM1QxNDowOTozNC4zMjdaO2J1eWVyO2VkMmQzNGIxMTJjMjE4NmYwOWVlYjVhNDQ4M2YwN2RiNjM3Y2RjYTVhMDY4YmE3MGM0NjIyNzMxMmYwMmJmNmU%3D)
- Gwiazdkowy prezent dla psa John Dog (https://allegro.pl/oferta/gwiazdkowy-prezent-dla-psa-john-dog-9818780481?snapshot=MjAyMC0xMi0wM1QxNDowOTozNC4zMjdaO2J1eWVyOzE3M2UzMjE0YmZjZTMyNzJmMDk3ODgwMGNiZTI3YWQ4NDI5YWQyMWM1OGIyNTc3MjEzYWQwY2U4MmFkZGNlMjI%3D)
- OSTRY sos Razor FIRE LIZARD 2 (https://www.facebook.com/razorhotsauces/)
- Kurczak (niejadalny) i smakołyki (jadalne)

Uprzedzając pytania - z przyczyn takich, ze nie mam jak zweryfikować czy ktoś ma skończone 18 lat nie mogę wysłać alkoholu. Wiec widoczne na zdjęciu piwa niestety ale nie zostaną wysłane. Swoją drogą #piwo Shark to mega sztosiwo. Zdjęcie załączyłem z weryfikacji #wykopaczki stąd są widoczne na zdjęciu. Oczywiście list tez odpada bo był spersonalizowany i nie sądzę, by spodobał się innej osobie niż ta do której go napisałem.
yuio - A wiec jak zapowiadałem - robię #rozdajo z powodu kolejnego odrzucenia mojej w...

źródło: comment_1607527629qo4r5NWiuzfiLGpKKT8g4E.jpg

Pobierz
  • 279
  • Odpowiedz
@yuio: Skoro i tak niespodzianka nie wyjdzie to może lepiej napisać w tych anonimowych wiadomosciach o nick i wyslac to mikrowi?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@yuio: i właśnie dlatego mimo ogromnych chęcią wzięcia udziału w tej zabawie nigdy się nie zapisze. Szkoda mojego czasu na przekrzykiwanie się z kimś kto myśli że jest alfa i Omega.
  • Odpowiedz
ja niestety pomimo wielu odrzuceń uległem pokusie i zrobiłem opis żeby organizatorzy byli zadowoleni. Ale czy idealnie opisuje mnie czy po prostu był zrobiony na potrzeby akcji?


@jestem_legenda: ja właśnie nie chciałem zamieniać opisu w listę produktów do kupienia i odpuściłem, ale najlepiej dla weryfikujących by było, gdyby opis zawierał konkretne linki do produktów xD
  • Odpowiedz
dokładnie w tym tkwi problem - relacja op na tagu jest całkowicie jednostronna, podkoloryzowana i pomija najistotniejsze kwestie całego tego sporu.


@Shyvana: Srutututu dzbanuszku. Wiele osób wam daje do zrozumienia że sie do prowadzenia wykopaki nie nadajecie ale trzeba twardo cisnąć i nie przyznawać sie do błędów przecież. Wy za kogoś będziecie wybierać czy mu sie paczka będzie podobała czy nie xD Wykopaka to nie wasza zabawka żeby sobie zmieniać
  • Odpowiedz
@Shyvana moze bym i wierzył gdybym nie przerabiał sytuacji jak OP. Paczka pod osobę, w uzasadnieniu przy trzecim odrzuceniu wrzucałem już cytaty z opisu drugiej strony, a dopiero po wpisie na mirko ktoś to przeczytal i uznał ze jednak się nadaje. Dlatego też podziękowałem w tym roku.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Niewiemja: ale cały czas kwestia jest jedna.
Op walnął focha i zamiast napisać czemu wybrał takie rzeczy uparcie wrzucał kolejne weryfikacje nic nie zmieniając.

I to jest cały problem.

Ale też najbardziej śmieszy mnie to że najgłośniej wypowiadają się osoby które nie biorą w tym udziały :D a lista zadowolonych osób które brały udział jest większa
  • Odpowiedz
Ale też najbardziej śmieszy mnie to że najgłośniej wypowiadają się osoby które nie biorą w tym udziały


@carving85: Ale tak jest zawsze, przy każdej aferze z wykopocztą/wykopaką xD
  • Odpowiedz
Op walnął focha i zamiast napisać czemu wybrał takie rzeczy


@carving85: Bo widocznie uznał że takie będą sie podobały odbiorcy

To nie organizatorzy mają decydować o tym czy odbiorcy sie będzie paczka podobała czy nie, i to jest cały
  • Odpowiedz
ale to po co op brał udział w zabawie której regulamin się mu nie podoba?


@carving85: W regulaminie jest coś o tym że zawartość paczki ma sie podobać organizatorom a nie odbiorcy? :D Chyba sobie kpisz. Organizatorzy mają sprawdzić czy jest spersonalizowana - jest. A nie oceniać czy im sie podoba czy nie i na tej podstawie kogoś odsuwać
  • Odpowiedz