Wpis z mikrobloga

A wiec jak zapowiadałem - robię #rozdajo z powodu kolejnego odrzucenia mojej weryfikacji w tegorocznej #wykopaka bo zdaniem weryfikujących nie była dostatecznie spersonalizowana. Z racji takiej, iż z moim psiakiem pożegnałem się w te wakacje i nie używam smartfona z #android prezenty lecą do kogoś innego.

Z jednej strony lepiej by było bez wymagań, ale prezenty były jednak nieco spersonalizowane pod konkretna osobę która:
- posiada psiaka (może być dorosły, wiek nie ma znaczenia, choć smakołyki są przewidziane na średniej wielkości pupila);
- posiada smartfon z Androidem i w przyszłym roku planowała wziąć się za siebie i powrócić do ćwiczeń.

Dajcie plusa jak wam się podobają poniższe rzeczy i byli byście szczęśliwi z takiej wykopaczki. Wybiorę lub wylosuję kogoś na koniec tygodnia i poproszę o dane do wysłania paczki / do paczkomatu przez PW.

Oto lista:
- Xiaomi Mi Band 5 Opaska Sportowa (https://allegro.pl/oferta/xiaomi-mi-band-5-opaska-sportowa-j-polski-gratis-9637843279?snapshot=MjAyMC0xMi0wM1QxNDowOTozNC4zMjdaO2J1eWVyO2VkMmQzNGIxMTJjMjE4NmYwOWVlYjVhNDQ4M2YwN2RiNjM3Y2RjYTVhMDY4YmE3MGM0NjIyNzMxMmYwMmJmNmU%3D)
- Gwiazdkowy prezent dla psa John Dog (https://allegro.pl/oferta/gwiazdkowy-prezent-dla-psa-john-dog-9818780481?snapshot=MjAyMC0xMi0wM1QxNDowOTozNC4zMjdaO2J1eWVyOzE3M2UzMjE0YmZjZTMyNzJmMDk3ODgwMGNiZTI3YWQ4NDI5YWQyMWM1OGIyNTc3MjEzYWQwY2U4MmFkZGNlMjI%3D)
- OSTRY sos Razor FIRE LIZARD 2 (https://www.facebook.com/razorhotsauces/)
- Kurczak (niejadalny) i smakołyki (jadalne)

Uprzedzając pytania - z przyczyn takich, ze nie mam jak zweryfikować czy ktoś ma skończone 18 lat nie mogę wysłać alkoholu. Wiec widoczne na zdjęciu piwa niestety ale nie zostaną wysłane. Swoją drogą #piwo Shark to mega sztosiwo. Zdjęcie załączyłem z weryfikacji #wykopaczki stąd są widoczne na zdjęciu. Oczywiście list tez odpada bo był spersonalizowany i nie sądzę, by spodobał się innej osobie niż ta do której go napisałem.
yuio - A wiec jak zapowiadałem - robię #rozdajo z powodu kolejnego odrzucenia mojej w...

źródło: comment_1607527629qo4r5NWiuzfiLGpKKT8g4E.jpg

Pobierz
  • 279
via Wykop Mobilny (Android)
  • 34
@Glober: dokładnie w tym tkwi problem - relacja op na tagu jest całkowicie jednostronna, podkoloryzowana i pomija najistotniejsze kwestie całego tego sporu.

Na tym polega przewaga w kreceniu aferek przez uczestników - mogą powiedzieć wszystko i ujawnić taką część informacji jaka chcą.
My niestety nie możemy ujawniać publicznie informacji, które jasno przemawiają za naszą racja - opisu odbiorcy, powodów odrzucenia weryfikacji, prywatnych wiadomości od uczestników, listy par itd. Tym sposobem zawsze
@Glober: @Kressska: No i dodatkowo można sobie wejść we wpisy OPa.
Był proszony o uzasadnienie takich a nie innych wyborów rzeczy do paczki. Według tego co pisze administracja ani razu tego nie zrobił. Czy to takie trudne opisać czemu się wybrało dane rzeczy szczególnie kiedy się je naprawdę dobrało pod daną osobnę?
@carving85: @Shyvana: Przecież opisał dlaczego wybrał akurat te rzeczy. Wg mnie na siłę odrzuciliście to. Ciekawe czy faktycznie każda paczka będzie tak zaj.. sprawdzona i spersonalizowana. Jak wspomniałam wyżej mimo, że udział brałam w 3 lub 4 wykopaczkach cieszę się, że w tym roku zrezygnowałam. Myślałam, że to użytkownicy będą problem, a się okazuje, że organizatorzy sobie ubzdurali nagle paczki z niewiadomo jakimi wymaganiami. Wiem, że każdy chciałby być szczęśliwcem
K.....a - @carving85: @Shyvana: Przecież opisał dlaczego wybrał akurat te rzeczy. Wg ...

źródło: comment_1607529656t1WLUq6Y6HmZVReniowCTv.jpg

Pobierz
@Kressska: paczka była odrzucana, bo były ku temu powody, a nie z naszego widzi mi się. Serio, naszym hobby nie jest uprzykrzanie innym życia i czepianie się. Nam zależy na zadowoleniu odbiorcy, więc paczka ma być spersonalizowana. Każdego traktujemy tak samo i od każdego wymagamy tego samego. Dodatkowo mamy już niemałe doświadczenie w weryfikacjach, to jest kolejna edycja, przerobiliśmy już setki zdjęć paczek i opisów (a nawet tysiące), więc jesteśmy w