Wpis z mikrobloga

A wiec jak zapowiadałem - robię #rozdajo z powodu kolejnego odrzucenia mojej weryfikacji w tegorocznej #wykopaka bo zdaniem weryfikujących nie była dostatecznie spersonalizowana. Z racji takiej, iż z moim psiakiem pożegnałem się w te wakacje i nie używam smartfona z #android prezenty lecą do kogoś innego.

Z jednej strony lepiej by było bez wymagań, ale prezenty były jednak nieco spersonalizowane pod konkretna osobę która:
- posiada psiaka (może być dorosły, wiek nie ma znaczenia, choć smakołyki są przewidziane na średniej wielkości pupila);
- posiada smartfon z Androidem i w przyszłym roku planowała wziąć się za siebie i powrócić do ćwiczeń.

Dajcie plusa jak wam się podobają poniższe rzeczy i byli byście szczęśliwi z takiej wykopaczki. Wybiorę lub wylosuję kogoś na koniec tygodnia i poproszę o dane do wysłania paczki / do paczkomatu przez PW.

Oto lista:
- Xiaomi Mi Band 5 Opaska Sportowa (https://allegro.pl/oferta/xiaomi-mi-band-5-opaska-sportowa-j-polski-gratis-9637843279?snapshot=MjAyMC0xMi0wM1QxNDowOTozNC4zMjdaO2J1eWVyO2VkMmQzNGIxMTJjMjE4NmYwOWVlYjVhNDQ4M2YwN2RiNjM3Y2RjYTVhMDY4YmE3MGM0NjIyNzMxMmYwMmJmNmU%3D)
- Gwiazdkowy prezent dla psa John Dog (https://allegro.pl/oferta/gwiazdkowy-prezent-dla-psa-john-dog-9818780481?snapshot=MjAyMC0xMi0wM1QxNDowOTozNC4zMjdaO2J1eWVyOzE3M2UzMjE0YmZjZTMyNzJmMDk3ODgwMGNiZTI3YWQ4NDI5YWQyMWM1OGIyNTc3MjEzYWQwY2U4MmFkZGNlMjI%3D)
- OSTRY sos Razor FIRE LIZARD 2 (https://www.facebook.com/razorhotsauces/)
- Kurczak (niejadalny) i smakołyki (jadalne)

Uprzedzając pytania - z przyczyn takich, ze nie mam jak zweryfikować czy ktoś ma skończone 18 lat nie mogę wysłać alkoholu. Wiec widoczne na zdjęciu piwa niestety ale nie zostaną wysłane. Swoją drogą #piwo Shark to mega sztosiwo. Zdjęcie załączyłem z weryfikacji #wykopaczki stąd są widoczne na zdjęciu. Oczywiście list tez odpada bo był spersonalizowany i nie sądzę, by spodobał się innej osobie niż ta do której go napisałem.
yuio - A wiec jak zapowiadałem - robię #rozdajo z powodu kolejnego odrzucenia mojej w...

źródło: comment_1607527629qo4r5NWiuzfiLGpKKT8g4E.jpg

Pobierz
  • 279
  • Odpowiedz
@yuio Czuję się jakbym żył w jakimś alternatywnym świecie. Opis zweryfikowany za pierwszym razem, paczka zweryfikowana za pierwszym razem ¯_(ツ)/
A i tak z racji budżetu nie wykorzystałem wszystkich pomysłów powstałych na bazie opisu

Shark i imperium prunum niby spoko, jeśli ktoś lubi piwa kraftowe. Znam ludzi którzy nie lubią goryczki itp.
Sos niby spoko, jeśli ktoś zaznaczył że lubi ostre jedzenie
Mi band też spoko, jeśli ktoś lubi mieć coś
  • Odpowiedz
@Mexor: jakich konkretów oczekujesz? Podania do publicznej wiadomości opisu odbiorcy i wyszczególnienia na jego podstawie konkretnych przedmiotów, które mogły znaleźć się w paczce?
  • Odpowiedz
@nosacz_ninja: No i jak się domyślasz takich informacji w opisie odbiorcy nie było
@Mexor: A czego się spodziewasz? Że zdradzimy fragmenty opisu odbiorcy? Wystarczyłoby, aby w paczce były rzeczy, które w większości nawiązują do opisu odbiorcy, a nie do informacji, które nie zostały w żaden sposób potwierdzone.
  • Odpowiedz
  • 4
@trusru nie. Oczekuje tego jakie rzeczy wy byście dali do takiej paczki. Bo skoro mówicie że jest duże pole do popisu no to słucham co wy byście dali do tej paczki?
  • Odpowiedz
@yuio: Nie dziwę Ci się. Organizatorzy wypaczają ideę dawania prezentów i chcą na siłę zbawić świat. Też miałem z nimi przeprawy 2 lata temu. O dziwo odbiorcy paczka się zajebiście podobała mimo ich uwag co do zawartości.
Dlatego też odpuściłem temat.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Mexor: ale czego ode mnie oczekujesz? XD

Naszym zadaniem nigdy nie było, nie jest i nie będzie sugerowanie uczestnikom co maja wysyłać swojemu odbiorcy. Zawartość paczki to w całości inicjatywa nadawcy, jego pomysly. Nie odpowiadamy za to, co konkretnie ktoś chce komuś wysłać, nie tworzymy listy prezentowej.

Naszym zadaniem jest ocena zawartości paczki pod kątem formalnym:

- czy paczka przedstawia wartość min. 50zl
- czy zawartość jest spersonalizowana
-czy nie znajdują
  • Odpowiedz
@yuio Czy tylko ja bym wolał paczkę w ciemno (conajwyżej z zaznaczeniem czego nie lubię)?
Wtedy to jest niespodzianka. A tak to wiem co się mniej więcej dostanie, bo musi być z opisem związana ostro.
Gdzie tu zabawa i niespodzianka.
Czemu prezenty muszą być w 100%? Nigdy nie dostaliście nietrafionego prezentu na święta? Chyba nie oddaliście go do tej osoby i nie mieliście tego za złe? @dobry_programista @Shyvana
Wolałbym dostać prezent nietrafiony,
  • Odpowiedz
Paczka przygotowana przez @yuio nie spełniała wymogu personalizacji


@Shyvana:
- posiada psiaka (może być dorosły, wiek nie ma znaczenia, choć smakołyki są przewidziane na średniej wielkości pupila);
- posiada smartfon z Androidem i w przyszłym roku planowała wziąć się za siebie i powrócić do ćwiczeń.

Przecież to jest personalizacja, miband kosztuje 100zł + kaczka + rzeczy dla psa przekąski? Reszta to bardzo spoko dodatki.. Czego ty byś chciała?

Jak nie macie
  • Odpowiedz
  • 2
@Shyvana macie dostęp do anonimowych wiadomości więc do cholerki wejdźcie tam i zobaczcie jakie wiadomości wymieniał z odbiorcą? To takie trudne? Sprawdźcie to i dajcie ludziom spokojnie żyć i cieszyć się ze świat.
  • Odpowiedz