Wpis z mikrobloga

A wiec jak zapowiadałem - robię #rozdajo z powodu kolejnego odrzucenia mojej weryfikacji w tegorocznej #wykopaka bo zdaniem weryfikujących nie była dostatecznie spersonalizowana. Z racji takiej, iż z moim psiakiem pożegnałem się w te wakacje i nie używam smartfona z #android prezenty lecą do kogoś innego.

Z jednej strony lepiej by było bez wymagań, ale prezenty były jednak nieco spersonalizowane pod konkretna osobę która:
- posiada psiaka (może być dorosły, wiek nie ma znaczenia, choć smakołyki są przewidziane na średniej wielkości pupila);
- posiada smartfon z Androidem i w przyszłym roku planowała wziąć się za siebie i powrócić do ćwiczeń.

Dajcie plusa jak wam się podobają poniższe rzeczy i byli byście szczęśliwi z takiej wykopaczki. Wybiorę lub wylosuję kogoś na koniec tygodnia i poproszę o dane do wysłania paczki / do paczkomatu przez PW.

Oto lista:
- Xiaomi Mi Band 5 Opaska Sportowa (https://allegro.pl/oferta/xiaomi-mi-band-5-opaska-sportowa-j-polski-gratis-9637843279?snapshot=MjAyMC0xMi0wM1QxNDowOTozNC4zMjdaO2J1eWVyO2VkMmQzNGIxMTJjMjE4NmYwOWVlYjVhNDQ4M2YwN2RiNjM3Y2RjYTVhMDY4YmE3MGM0NjIyNzMxMmYwMmJmNmU%3D)
- Gwiazdkowy prezent dla psa John Dog (https://allegro.pl/oferta/gwiazdkowy-prezent-dla-psa-john-dog-9818780481?snapshot=MjAyMC0xMi0wM1QxNDowOTozNC4zMjdaO2J1eWVyOzE3M2UzMjE0YmZjZTMyNzJmMDk3ODgwMGNiZTI3YWQ4NDI5YWQyMWM1OGIyNTc3MjEzYWQwY2U4MmFkZGNlMjI%3D)
- OSTRY sos Razor FIRE LIZARD 2 (https://www.facebook.com/razorhotsauces/)
- Kurczak (niejadalny) i smakołyki (jadalne)

Uprzedzając pytania - z przyczyn takich, ze nie mam jak zweryfikować czy ktoś ma skończone 18 lat nie mogę wysłać alkoholu. Wiec widoczne na zdjęciu piwa niestety ale nie zostaną wysłane. Swoją drogą #piwo Shark to mega sztosiwo. Zdjęcie załączyłem z weryfikacji #wykopaczki stąd są widoczne na zdjęciu. Oczywiście list tez odpada bo był spersonalizowany i nie sądzę, by spodobał się innej osobie niż ta do której go napisałem.
yuio - A wiec jak zapowiadałem - robię #rozdajo z powodu kolejnego odrzucenia mojej w...

źródło: comment_1607527629qo4r5NWiuzfiLGpKKT8g4E.jpg

Pobierz
  • 279
  • Odpowiedz
@PiersiowkaPelnaZiol: W naszej zabawie spersonalizowanie paczki jest bardzo ważnym elementem. Serio uważasz, że upublicznianie informacji przekazanych nam z zaufaniem przez uczestników nie jest niczym strasznym? Wtedy odbiorca doskonale wiedziałby, że to mowa o paczce dla niego.


@dobry_programista: Sam miałem się bawić, i uważam że jakby ktoś mój opis upublicznił to nie mam z tym problemu XD, to tylko zabawa.

a tak to wy napiszecie że macie racje nie była spersonalizowana
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Shyvana macie dostęp do anonimowych wiadomości więc do cholerki wejdźcie tam i zobaczcie jakie wiadomości wymieniał z odbiorcą? To takie trudne? Sprawdźcie to i dajcie ludziom spokojnie żyć i cieszyć się ze świat.

@Mexor:

Zadne z nas nie czyta prywatnej korespondencji par. Bądźmy poważni
  • Odpowiedz
@Mexor: Przede wszystkim mamy zasadę, że nie czytamy anonimowych wiadomości, bo to prywatna korespondencja. Mamy dostęp do bazy z anonimowymi wiadomościami, które są szyfrowane i teoretycznie moglibyśmy stworzyć narzędzie do przeglądania tego, ale nic takiego nie mamy i nie chcemy mieć - szanujemy prywatność naszych uczestników.
  • Odpowiedz
  • 12
@dobry_programista zapytajcie odbiorcę czy mu się podoba ta paczka i jeśli odpowie, że tak to zaakceptujcie tą paczkę, a jak się nie spodoba to nie weryfikujcie. Proste jak drut
  • Odpowiedz
@yuio: o widze ze ci od paczek dalej maja kija w dupie. Jakie to jest zalosne. Dobra robote chlopie zrobiles a banda jakis zadufanych lalusi (my poswiecamy nasz czas warty kilka tysiecy zlotcyh LOL) psuje ludzia zabawe. Naprawde dawniej bylo lepiej. Czsami ktos pietruszke wyslala ale wiekszosc ludzi traktowalo to powaznie i byle mega niespodzianki. Na prawde to wyglada, ze za rok kaze 200 zeta przelac i oni beda prezenty kupowac.
  • Odpowiedz
@yuio: czytałem z zaciekawieniem Twoją batalię. Szczerze mówiąc, jako właściciel 2 letniego blabladora, bardzo cieszą mnie prezenty dla zwierząt. Sam często kupuje prezenty dla zwierząt znajomych. Cieszę się widząc, że np chrumkająca świnka z zooplusa jest noszona w pysku ich psa, gdy wpadam w odwiedziny. Piwa faktycznie dobre :D nie wystarczy oświadczenie + zdjęcie dowodu z datą urodzenia? Oczywiście z zamazaniem danych.

Co do opaski - jestem fanem firmy, choć oddałem
  • Odpowiedz