Wpis z mikrobloga

JAK ZOSTAŁEM MILIONEREM ? HISTORIA PRAWDZIWA.
Obecnie mieszkam w pięknym wielkim domu 15km od Warszawy, na podjeździe stoi Audi A6. Patrzę na przyszłość z podniesioną głową jako wolny, od zawsze wyluzowany człowiek

Kiedy inni ciężko w domu się uczyli, zdobywali na lekcjach 4 czy 5, ja nie robiłem nic, oglądałem TV lub grałem, prześlizgiwałem się na dwójkach z klasy do klasy.

Kiedy inni studiowali tracili czas na słuchanie wykładów, zaliczanie kolokowium, ja nie robiłem nic, nie studiowałem, wypoczęty śmiałem się i melanżowałem

Kiedy inni ciężko pracowali po 8-10 godzin by uzbierać na wkład własny i prosić na kolanach bank o uzyskanie kredytu , ja nie robiłem nic, spałem do 12 potem szedłem po piwo,czipsy i oglądałem film

Kiedy inni zawiązywali sobie pętle na szyję w postaci dożywotniego kredytu hipotecznego na dwa pokolenia do przodu, ja nie robiłem nic, po prostu odziedziczyłem spółdzielcze mieszkanie z wielkiej płyty 84m2 w Warszawie po zmarłej babci i sprzedałem je za milion dwieście.

#nieruchomosci #mieszkanie #mieszkaniedeweloperskie
ymkzz - JAK ZOSTAŁEM MILIONEREM ? HISTORIA PRAWDZIWA.
Obecnie mieszkam w pięknym wie...

źródło: comment_16075221725mpcG1DpzbReXhr0SaxNpO.jpg

Pobierz
  • 11
@ymkzz: Kiedy inni spłacą już swój kredyt i awansują w pracy, Ty nadal nie będziesz robił nic.
Dach będzie ci przeciekał, pieniądze zostaną wydane na pierdoły, na ścianach pojawi się grzyb, nikt nie będzie chciał zatrudnić tumana wiec emerytury nie dostaniesz.
U władzy już nie będzie PIS i socjał zostanie zlikwidowany a żebractwo surowo karane. Sprzedasz dom za opiekę i ciepłą zupę której nawet nie zobaczysz a potem umrzesz zapomniany, pod